[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Iwona Burzyńska dyrektorem komunikacji i relacji zewnętrznych LafargeHolcim w Polsce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kowalski

Iwona Burzyńska dyrektorem komunikacji i relacji zewnętrznych LafargeHolcim w Polsce

Kowalski Pią Kwi 01, 2016 1:51 pm

Doskonale. Właściwa kobieta na właściwym miejscu
Awatar użytkownika
plus minus

Re: Iwona Burzyńska dyrektorem komunikacji i relacji zewnętrznych LafargeHolcim w Polsce

plus minus Pią Kwi 01, 2016 5:37 pm

Skoro awansowała w strukturach, to po co organizowano rekrutację? Marnują aplikującym ludziom tylko czas na pisanie bzdurnych listów motywacyjnych, które HR czyta tylko dla zabawy, robiąc płonną nadzieję aplikującym.... Gonić firmy takie jak ta...
Awatar użytkownika
Solores

Re: Iwona Burzyńska dyrektorem komunikacji i relacji zewnętrznych LafargeHolcim w Polsce

Solores Sob Kwi 02, 2016 5:45 pm

Bardzo ja cenie.
Awatar użytkownika
Ktos

Ktos Pon Wrz 18, 2017 8:16 pm

A ja nie cenie
Awatar użytkownika
pracownik

pracownik Wto Lis 14, 2017 2:12 am

"Solores" napisał(a): Bardzo ja cenie.

za co??????
Awatar użytkownika
Nemo

Nemo Wto Lis 14, 2017 12:03 pm

ze swpjego doswiadczenia moge tylko nie zgodzic sie z powyzszymi komplementami, zdanie mam wrecz odmienne.
Awatar użytkownika
M

M Sob Kwi 07, 2018 10:42 pm

"Nemo" napisał(a): ze swpjego doswiadczenia moge tylko nie zgodzic sie z powyzszymi komplementami, zdanie mam wrecz odmienne.
....kompleksy, brak organizacji, niekompetencja, mobbing, istny horror
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości