WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tess

Iwona Radziszewska prowadzi “Kawę czy herbatę?”

tess Pon Kwi 11, 2011 8:16 am

Chyba sobie operację plastyczną zrobiła. Próbuje być na luzie ale strasznie sztywna była. Pamiętam ją gdy prowadziła I-sze wydanie Faktów w TVN. Ciągle jąkała się na antenie i przekręcała tekst. Nie nadaje się kobieta do TV i tyle.
Awatar użytkownika
ola

Re: Iwona Radziszewska prowadzi “Kawę czy herbatę?”

ola Pon Kwi 11, 2011 8:38 am

"Dzień dobry TVN "...najlepszy program śniadaniowy. Co dziennie od 8.30
Awatar użytkownika
Evik

Evik Pon Kwi 11, 2011 9:17 am

Radziszewska to jakaś podróbka tej pani co grała w Solaris. A że uśmiechać się nie potrafi nawet sztucznie to wpadła do poranka tylko na chwilkę.
Awatar użytkownika
zibi

zibi Pon Kwi 11, 2011 10:34 am

nie lubię jej......... DD TVN jest super
Awatar użytkownika
Kacper

Kacper Pon Kwi 11, 2011 6:36 pm

Jak ocenić w kategoriach etycznych fakty, że ta pani była rzeczniczką polityka i ministra PO, a teraz jest prezenterką, bo dziennikarką to za dużo powiedziane. Czy Rada Etyki Mediów mogłaby się tym zająć? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! Pon Kwi 11, 2011 7:52 pm

przestańcie spamować, "najlepszy program śniadaniowy, codziennie od 8.30" - FUUUUUUUUUUUUUUUJ, internet to nie śmietnik!
Awatar użytkownika
lola

lola Nie Lut 19, 2012 4:48 pm

zona dyrektora programowego tVP
Awatar użytkownika
MAJKA

MAJKA Śro Cze 13, 2012 9:23 pm

Kiedy Pani Radziszewska przestanie pokazywać się w telewizji??? Niekompetentna, nie potrafi poprawnie złożyć zdania. Przyjęli ją po znajomości, czy co????
Awatar użytkownika
emanuele

emanuele Pią Lip 06, 2012 10:41 am

Oglądałam dziś program z Panią Radziszewską Pytanie na śniadanie. No właśnie oglądałam, nie dałam rady więcej tej Pani oglądać i musiałam przełączyć. Porażka! Program super i Pan Nowicki:) wspaniały prowadzący. Ale na miłość boską ta kobieta i styl w jakim prowadzi program to porażka.
Awatar użytkownika
elemelek

elemelek Czw Sie 02, 2012 7:41 pm

Prowadząca poranny program w telewizyjnej "dwójce" ,Iwona Radziszewska, należy do wyjątkowo nieudanych w tej roli. Swoim zachowaniem, postawą, sposobem rozmowy zniechęca do oglądania programu. Jej napięcie, nienaturalność, brak kultury osobistej, chwilami wręcz agresywność są żałosnym i przykrym widokiem dla widzów. Widać, że pani ta nie lubi swojej pracy i niestety nie nadaje się do niej.
Awatar użytkownika
widzka

widzka Pią Sie 24, 2012 9:21 am

Iwona Radziszewska jako prowadząca PNŚ to totalna pomyłka. Kompletnie nie przygotowana do prowadzenia rozmów podczas programu. Jest sztuczna, narzucająca swoje zdanie, wyniosła. Jej wiedza na temat niektórych dziedzin jest straszna, wstydziłabym się na jej miejscu gdybym na antenie mówiła takie brednie, np. odcinek o badaniu piersi, mammografii itd. Totalny wstyd. Obejrzałam kilka razy program z jej udziałem i w tej chwili jak ją widzę to przełączam na inny kanał. Bardzo lubię jak program prowadzi Pani Popek albo Rogalska, miłe i zawsze przygotowane do tematyki programu.
Zdecydowanie nie pasuje do tego programu, ale podobno ma dobre plecy w TVP.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości