[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jacek Kurski dokumenty w konkursie na prezesa TVP złożył 5 minut po czasie. Czabański: zaczął je przekazywać przed czasem

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krycha z Wałbrzycha

Jacek Kurski dokumenty w konkursie na prezesa TVP złożył 5 minut po czasie. Czabański: zaczął je przekazywać przed czasem

Krycha z Wałbrzycha Czw Gru 07, 2017 2:03 am

W nosie mam te wszystkie niuanse, buhahahahahahaha! Jacek Kurski jest najlepszym prezesem TVP od bardzo wielu lat. Wprawdzie TVP boryka się z problemami finansowymi, bo ludzie nie płacą abonamentu, ale Jacek Kurski robi co w jego siłach, żeby TVP całkiem nie zapomniała o powierzonej jej misji propagowania tego i owego (każdy czytelnik o IQ powyżej lewackiego podszywacza doskonale wie, jakie wartości TVP ma do propagowania).
Awatar użytkownika
Niebiec

Re: Jacek Kurski dokumenty w konkursie na prezesa TVP złożył 5 minut po czasie. Czabański: zaczął je przekazywać przed czasem

Niebiec Czw Gru 07, 2017 2:29 am

A może ja PIT złożę 5 minut po czasie? Ciekawe co powie na to Urząd Skarbowy. Jakoś mam dziwne przeczucie, że jednak nie będzie tak miłosierny jak imć Czabański.
Awatar użytkownika
aZaliż

Re: Jacek Kurski dokumenty w konkursie na prezesa TVP złożył 5 minut po czasie. Czabański: zaczął je przekazywać przed czasem

aZaliż Czw Gru 07, 2017 4:54 am

Co się stanie, gdy przyjdę na lotnisko 5 minut po czasie.
Czy obsługa zawróci samolot?
Powinna, wszak podróż na lotnisko zacząłem znacznie wcześniej, więc należy mi się.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Czw Gru 07, 2017 6:21 am

Arogancja tych ćwierćinteligentów jest wprost proporcjonalna do ich apetytu.
Awatar użytkownika
Alis

Alis Czw Gru 07, 2017 6:45 am

"aZaliż" napisał(a): Co się stanie, gdy przyjdę na lotnisko 5 minut po czasie.
Czy obsługa zawróci samolot?

Zdarzają się takie sytuacje, o pociągach (w tym międzynarodowych) nawet nie wspominając
Awatar użytkownika
internauta

internauta Czw Gru 07, 2017 7:38 am

Autosan też zaczął składać dokumenty przetargowe przed upływem terminu.
Awatar użytkownika
Jack

Jack Czw Gru 07, 2017 8:09 am

"internauta" napisał(a): Autosan też zaczął składać dokumenty przetargowe przed upływem terminu.

No i w ten sposób uwalił przetarg. Ale od czego są orły Macierewicza - zrobili specjalnie dla Autosanu nowy. I obniżyli wymagania. Tak to się robi za "dobrej zmiany".
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Czw Gru 07, 2017 8:46 am

"Alis" napisał(a): Zdarzają się takie sytuacje, o pociągach (w tym międzynarodowych) nawet nie wspominając

Nie. Nie zdarza się, żeby samolot zawrócił, bo ktoś zapomniał przyjść na czas.
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Czw Gru 07, 2017 8:49 am

Bill Clinton: paliłem marychę, ale się nie zaciągałem.
Jacek Kurski: spóźniłem się, ale byłem przed czasem.

Wychodzi na to, że Jacek Kurski się spóźnił, ale się nie zaciągał.
Awatar użytkownika
Krasawica

Krasawica Czw Gru 07, 2017 9:10 am

Bill Clinton: paliłem marychę, ale się nie zaciągałem.
Jacek Kurski: spóźniłem się, ale byłem o czasie.

Zatem Jacek Kurski spóźnił się, ale się nie zaciągał.
Awatar użytkownika
jw

jw Czw Gru 07, 2017 9:33 am

jak widać mamy dwa rodzaje prawa. jest prawo dla obywatela i prawo dla nomenklatury pis.
Awatar użytkownika
zoo

zoo Czw Gru 07, 2017 9:57 am

ludzie kim wy jestescie? zachowujecie sie jak w kindergarden. zaraz sie dowiemy ze niewazne bo podpisał sie czarnym długopisem a nie niebieskim. Masakra - tłum to jednak bezmózgie tumany
Awatar użytkownika
Max

Max Czw Gru 07, 2017 11:05 am

Czabański jest za głupi, żeby jakiś trzymający się kupy powód wymyślić. I to coś było naczelnym Expressu Wieczornego
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Czw Gru 07, 2017 3:10 pm

Jakże aktualne za Orwellem:
"Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych."
Awatar użytkownika
piskownia

piskownia Czw Gru 07, 2017 3:10 pm

Każdy prawnik ma swoje zdanie
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości