[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jacek Kurski i szef Solidarności w TVP ze złotymi odznakami Krzyża Stulecia Niepodległości

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciej

Jacek Kurski i szef Solidarności w TVP ze złotymi odznakami Krzyża Stulecia Niepodległości

Maciej Nie Cze 13, 2021 5:43 pm

Strażak Najmoła dostał krzyż. Może pora na emeryturę?
Awatar użytkownika
Iryk

Re: Jacek Kurski i szef Solidarności w TVP ze złotymi odznakami Krzyża Stulecia Niepodległości

Iryk Nie Cze 13, 2021 6:57 pm

nie wiem za co jak nikt nie oglada TVP
Awatar użytkownika
Domok

Re: Jacek Kurski i szef Solidarności w TVP ze złotymi odznakami Krzyża Stulecia Niepodległości

Domok Nie Cze 13, 2021 6:57 pm

ale zenadaaa
Awatar użytkownika
Komop

Komop Nie Cze 13, 2021 6:57 pm

nie ogladam TVP
Awatar użytkownika
Jurol

Jurol Nie Cze 13, 2021 7:38 pm

masakraa dno co to ma byc nie wiem za co został...
Awatar użytkownika
tadzizna

tadzizna Nie Cze 13, 2021 7:48 pm

Kiedyś łotrów wieszano na krzyżach, a dziś......... Sami widzicie 😠
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Nie Cze 13, 2021 8:33 pm

Ej, Wirtualne! Już od dłuższego czasu macie coraz wiecej newsów niezwiązanych z mediami. A to że jakiejś gwiazdeczce auto z garażu ukradli teraz o kolesiach co sobie medale wręczają... Zmieniacie profil? Będziecie Pudelkiem?
Awatar użytkownika
Franka

Franka Nie Cze 13, 2021 9:10 pm

Przecież działał w podziemnej Solidarności, ma duzzo innych zasług ,więc o co znów chodzi? Dostał uczciwie.
Awatar użytkownika
Reemik

Reemik Nie Cze 13, 2021 9:13 pm

"Jurol" napisał(a): masakraa dno co to ma byc nie wiem za co został...

No własnie jak nie wiesz to sobie poczytaj, bo trochę tak głupio sie wypowiadać jak sie nie wie.. Trochę zasług ma na swim koncie i nie chodzi tu o tVP.
Awatar użytkownika
Aleksandra

Aleksandra Nie Cze 13, 2021 9:17 pm

Należało mu się, ma wiele zasług, działał w Solidarności a teraz jako prezes mocno podkreśla wartości historyczne i przekazuje je dalej.
Awatar użytkownika
Stella

Stella Nie Cze 13, 2021 9:34 pm

kiedy Asia odda premie od Foki?
Awatar użytkownika
Laik

Laik Nie Cze 13, 2021 10:12 pm

Próbowałem znaleźć cokolwiek o Krzyżu Stulecia Niepodległości; kto go przyznaje, wzór graficzny. I nic .........
Awatar użytkownika
T.omek

T.omek Nie Cze 13, 2021 10:36 pm

Jaką wartość i jakie znaczenie ma przyznawanie medali ludzią. Kurski nie zrobił nic, a ten duda to samo. Jako nie wiem prezes Solidarności czy kim on tam jest.
Awatar użytkownika
moj nick

moj nick Nie Cze 13, 2021 10:37 pm

Jeszcze medal dla Kury za wstrzemięźliwość, wzorowe pożycie małżeńskie i życie w zgodzie z najwyższymi wartościami etycznymi się należy! Aaaa no i krzyż, nie ma znaczenia jaki, ciemny lud wszystko kupi
Awatar użytkownika
Biały Miś

Biały Miś Nie Cze 13, 2021 11:47 pm

"Laik" napisał(a): Próbowałem znaleźć cokolwiek o Krzyżu Stulecia Niepodległości; kto go przyznaje, wzór graficzny. I nic .........

Ja też próbowałem... i też nic. Prawdopodobnie krzyż nazywa się inaczej. Ale sądząc po mundurach panów, którzy krzyże podawali/przypinali, to jakaś odznaka któregoś związku (neo)legionistów.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości