WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
andyd

Jacek Kurski: Mundial uwidocznił patologię. Oglądalność TVP według MOR była o 38 proc. wyższa względem Nielsena

andyd Śro Lip 18, 2018 7:49 am

po prostu wiele osób nie interesowało się mundialem i to nawet wśród męskiej części Polaków,sam znam wiele takich osób, nie oglądały mundialu, nie jest tak,że cały naród oglądał mundial
Awatar użytkownika
Dr

Re: Jacek Kurski: Mundial uwidocznił patologię. Oglądalność TVP według MOR była o 38 proc. wyższa względem Nielsena

Dr Śro Lip 18, 2018 7:56 am

Abonament zlikwidujcie to i oglądalność wzrośnie
Awatar użytkownika
Dr

Re: Jacek Kurski: Mundial uwidocznił patologię. Oglądalność TVP według MOR była o 38 proc. wyższa względem Nielsena

Dr Śro Lip 18, 2018 7:56 am

Abonament zlikwidujcie to i oglądalność wzrośnie
Awatar użytkownika
hd

hd Śro Lip 18, 2018 8:56 am

Kurski i jego klika nieudaczników są jedynymi, którzy wierzą, że pierwszy mecz Polski oglądał co drugi Polak. To wystarczy za recenzję wiarygodności pomiarów Netii.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Śro Lip 18, 2018 8:59 am

Kurski myśli że każdy będzie oglądał mundial... Jest sporo osób które się nie interesują tym wydarzeniem... I tu żadne zakłamane dane MOR nie pomogą
Awatar użytkownika
auć

auć Śro Lip 18, 2018 9:26 am

Tow. Gomółka również nieustannie ujawniał patologie. A minister Maciarewicz od lat nieprzerwanie tropi zamachowców w Smoleńsku. Ale jeszcze nie wytropił, nie mniej trwa nieprzerwanie w swoim uporczywym dążeniu.
Awatar użytkownika
x

x Śro Lip 18, 2018 9:45 am

Naczelny propagandysta rządzącej partii szefem publicznej telewizji - to jest patologia, panie Kurski.
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Lip 18, 2018 9:58 am

Gdyby taką metodę rozliczano wszystkie telewizje, to wszystkie miałyby wyższe wyniki, a więc TVPiS relatywnie - takie same jak w Nielsenie
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Śro Lip 18, 2018 10:43 am

Wg prezesa Kurskiego mundial oglądało więcej ludzi niż mieszka w PL.
Ale totalna opozycja zmusiła Nielsena do zafałszowania wyliczeń.
Awatar użytkownika
mn

mn Śro Lip 18, 2018 12:21 pm

Ja nie oglądałem mundialu, po prostu to mnie nie interesuje. Oglądam tenisa, narciarstwo a piłka nożna mnie po prostu nie interesuje. Czy według Prezesa nie jestem obywatelem polskim? Czy zaczyna być przymus oglądania piłki nożnej?
Awatar użytkownika
Adam K

Adam K Śro Lip 18, 2018 12:25 pm

Po blamażu polskiej reprezentacji mój entuzjazm siadł na tyle, że mecze zacząłem ponownie oglądać dopiero od półfinałów. Panie Kurski. Jest Pan niedouczonym człowiekiem i lepiej nic nie mówić, niż powiedzieć za dużo i obnażać swoją niekompetencję
Awatar użytkownika
Feliks_JaroslawaK

Feliks_JaroslawaK Śro Lip 18, 2018 1:11 pm

Serce mnie boli jak Jacek bez mrugnięcia oczkiem robi ze statystyki panią lekkich obyczajów. Zachęcam poczytać o sondażu „Literary Digest”, który miał wielką próbę, a wynik okazał się... niezbyt trafiony.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Śro Lip 18, 2018 1:50 pm

Patologia patologią a widzowie DVB-T dalej czekają na pozostałe 3 kanały MUX 8 a pan Prezes ma ich w głębokim poważaniu !!!!!
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Lip 18, 2018 2:34 pm

Nie jestem pewien, czy oglądalność nawet u Nielsena nie jest przesadzona. Jakoś koledzy wcale nie poruszali tematów piłkarskich w czasie Mundialu. Zwłaszcza od momentu pierwszego meczu Polaków.
Awatar użytkownika
Wojciech Leśniak

Wojciech Leśniak Śro Lip 18, 2018 3:26 pm

Patologia to jest Kurski na stanowisku prezesa telewizji...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości