WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zxcvbnm

Jacek Kurski na spotkaniu z pracownikami o rewitalizacji TVP i żarcie w TVN24 z pożaru katedry Notre Dame (wideo)

zxcvbnm Sob Kwi 20, 2019 9:07 pm

Już Kurski wspomina o paskach czy tam o materiałach grozy w TVN24.
Awatar użytkownika
Kwazimodo

Re: Jacek Kurski na spotkaniu z pracownikami o rewitalizacji TVP i żarcie w TVN24 z pożaru katedry Notre Dame (wideo)

Kwazimodo Sob Kwi 20, 2019 9:17 pm

Jacku, śmiesznie wygladasz na tej srebrnej zasłonie. Prosze, mow jak najmniej o Kościele Katolickim - jako rozwodnik powinienes być wykluczony moralnie z tej Wspólnoty...
Awatar użytkownika
widz555

Re: Jacek Kurski na spotkaniu z pracownikami o rewitalizacji TVP i żarcie w TVN24 z pożaru katedry Notre Dame (wideo)

widz555 Sob Kwi 20, 2019 9:19 pm

Quasimodo w oczy kłuje, a teorie spiskowe o pożarze to ma być misja?
Awatar użytkownika
Ar

Ar Sob Kwi 20, 2019 9:42 pm

A czy można wiedzieć który to duchowny zaszczycił tę uroczystość?
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Kwi 20, 2019 9:55 pm

Skutkiem tej rewitalizacji jest nieuchronna likwidacja TVP, koniec nocnego rolowania miliardów, żadnej litości.
Awatar użytkownika
Gie

Gie Sob Kwi 20, 2019 10:13 pm

Jaki ten Jacuś okrąglutki. Pensja w TVP jak widać mu służy. Tylko czy służy jego zdrowiu? A przecież TVP zapłaciła grube miliony za dostęp do różnych fitnessów dla kilku tysięcy pracowników, współpracowników, osób towarzyszących i dzieci.
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Sob Kwi 20, 2019 10:15 pm

Oj Jacek, co ty nie powiesz... prawie się wzruszyłem. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
2x2=4

2x2=4 Sob Kwi 20, 2019 10:34 pm

Szkoda gadać nad tym głupim żarcikiem i mimo żartu, to wierni widzowie TVN24 nadal są w obłokach, co też widać po niektórych komentarzach pod tym artykułem.TVN24 nie pierwszy raz szokował, a tym bardziej tym materiałem(chyba nie muszę mówić o tym materiale, bo wszyscy już wiedzą zapewne) z programu "Superwizjer". Żenujące.Żarty żartami, ale są granice!
Awatar użytkownika
Pracownik

Pracownik Sob Kwi 20, 2019 11:05 pm

Szkoda ze Panu Prezesowi nie przeszkadzaja zarty trola glownego na omi ze smierci 96 osob, obluda
Awatar użytkownika
Oglądacz

Oglądacz Nie Kwi 21, 2019 12:28 am

Jak to było prezesie? "Ciemny lud wszystko kupi"?
Awatar użytkownika
Yogi

Yogi Nie Kwi 21, 2019 7:21 am

Dlatego że z TVPis leje się tyle jadu i propagandy to jej nie oglądam i nie mam koszmarów nocnych.
Awatar użytkownika
Waldek75g

Waldek75g Nie Kwi 21, 2019 7:27 am

Kurski wypad z TVN24 niech da spokój pajacu widzowie zawsze oglądają tylko TVN24 są najlepsi od TVP INFO Nie oglądam
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Kwi 21, 2019 8:03 am

pamiętamy
Awatar użytkownika
k

k Nie Kwi 21, 2019 8:03 am

"Ar" napisał(a): A czy można wiedzieć który to duchowny zaszczycił tę uroczystość?
kolaboranci i sprzedawczyki
Awatar użytkownika
Wiesiek

Wiesiek Nie Kwi 21, 2019 9:57 am

TV o moralności Kalego Kurski zbudował telewizję prymitywną pełną jadu i nienawiści do innych niż oni pisowcy TVP PiS PO przegranych wyborach będzie natychmiast rozwiązać
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości