WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Nie mozliwe

Jacek Kurski: sylwester w TVP2 z 6 mln widzów, w Polsacie z 2,1 mln, a w TVN z 1,3 mln

Nie mozliwe Śro Sty 01, 2020 11:14 am

Jak to możliwe ,że na sylwestrze w stolicy Polski nie było jakiej kolwiek gwiazdy zagranicznej .Wstyd stolica się nie podpisała.
Awatar użytkownika
tadzizna

Re: Jacek Kurski: sylwester w TVP2 z 6 mln widzów, w Polsacie z 2,1 mln, a w TVN z 1,3 mln

tadzizna Śro Sty 01, 2020 11:18 am

Noworoczny festiwal kłamstw Kurwizji rozpoczęty...
Awatar użytkownika
Mkbk

Re: Jacek Kurski: sylwester w TVP2 z 6 mln widzów, w Polsacie z 2,1 mln, a w TVN z 1,3 mln

Mkbk Śro Sty 01, 2020 11:21 am

Ile kosztowała ta impreza w Zakopanem??!! Może ktoś wie?
Awatar użytkownika
majkk

majkk Śro Sty 01, 2020 11:22 am

80% artystów zagranicznych śpiewało w TVP2 z playbacku, niby nie nowość ale nawet Natalia i w sumie Roksana Węgiel też.
Awatar użytkownika
Byłam widziałam

Byłam widziałam Śro Sty 01, 2020 11:30 am

TVN nuuuuuuuda. Wszyscy jak zwykle strasznie smutni. A prowadzący jakby za karę tam byli. Po co to robić?
Awatar użytkownika
Kk h

Kk h Śro Sty 01, 2020 11:36 am

A dzisiaj wiadomości będzie prowadził Zeneeeeeeek???
Awatar użytkownika
Gie

Gie Śro Sty 01, 2020 11:37 am

Nie wiedziałem że Netia ma aż tyle milionów widzów? :)
Awatar użytkownika
marcin

marcin Śro Sty 01, 2020 11:38 am

Prokop robiący kampanię Hołowni około północy w TVN to jeden z powodów dla których oglądałem na zmianę TVP i Polsat. Tam była zabawa :)
Awatar użytkownika
ewa

ewa Śro Sty 01, 2020 11:41 am

obecność Chajzera skutecznie odstraszyło mnie od oglądania TVN w sylwestra
Awatar użytkownika
Karol

Karol Śro Sty 01, 2020 11:46 am

Szkoda że te tych badan rynek nie bierze pod uwagę i tyle co Kurski sobie popisze
Awatar użytkownika
m.

m. Śro Sty 01, 2020 11:47 am

Było wiadomo ze tak to bedzie wygladac i co jest do szczescia potrzebne Polsce PiS. TVP i disco polo. Polsat chyba najlepiej wyszedl prowadzacymi raalizajca, pokazywali to co na scenie, nie jak TVN non stop publicznosc jak stoi niczym słupy soli. Muzycznie TVN skład miał bardzo mocny, na pewno znalezli swoje grono odbiorcow, no jak ale to sie mowi patrz punkt pierwszy. Zreszta TVP Martyniuka promowała w swieta tak, napis szpecił cały dzien i kazdy program, jakby co najmniej papiez przyjezdzał. Bez zaskoczen, moze jeszcze z ta roznica ze kraj jeszcze w strone disco polo skreca. Mozna z ironia powiedziec, szczesliwy to kraj.
Awatar użytkownika
kolis

kolis Śro Sty 01, 2020 11:49 am

TVP mają duże skoki o 20:45, 21:45 itd. Po każdym skoku część ludzi już nie wraca na stację, która włącza reklamy, bo się ludziom nie chce co chwila przełączać kanału.
Awatar użytkownika
Możliwe było

Możliwe było Śro Sty 01, 2020 11:56 am

"Nie mozliwe" napisał(a): Jak to możliwe ,że na sylwestrze w stolicy Polski nie było jakiej kolwiek gwiazdy zagranicznej .Wstyd stolica się nie podpisała.

Mogłeś wyrzucić własną kasę i dostać barterową reklamę. Czemu tego nie zrobiłeś?
Awatar użytkownika
Little Big Horn

Little Big Horn Śro Sty 01, 2020 12:00 pm

Model Oglądalności Rzeczywistej? Ahahahahaha
Awatar użytkownika
Bsrt

Bsrt Śro Sty 01, 2020 12:12 pm

Polsat był ewidentnie najlepszy. Dużo lepsze gwiazdy zagraniczne. Więcej nowości.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości