WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Jacek Kurski tłumaczy wymazanie logo WOŚP w „Wiadomościach”: błąd realizatora, to mogła być kryptoreklama

ja Pią Maj 19, 2017 4:43 pm

Wszyscy w telewizji wiedzą, że to bzdura. Kto kilka wersji montażowych przygotowuje?
Awatar użytkownika
Marek

Re: Jacek Kurski tłumaczy wymazanie logo WOŚP w „Wiadomościach”: błąd realizatora, to mogła być kryptoreklama

Marek Pią Maj 19, 2017 4:52 pm

Buta prezesa przekroczyła już wszelkie granice. Tłumaczyć się w tak żenującym stylu to już jest gorzej niż dno. I dodatkowo mówi do widzów, zwykłych Polaków: mam władzę, mogę wszystko w swoim folwarku, a wy jesteście idiotami i wierzcie w to co napiszę łaskawie po kilku miesiącach. Albo nie wierzcie. Mam to gdzieś...
Awatar użytkownika
Marek

Re: Jacek Kurski tłumaczy wymazanie logo WOŚP w „Wiadomościach”: błąd realizatora, to mogła być kryptoreklama

Marek Pią Maj 19, 2017 4:52 pm

Buta prezesa przekroczyła już wszelkie granice. Tłumaczyć się w tak żenującym stylu to już jest gorzej niż dno. I dodatkowo mówi do widzów, zwykłych Polaków: mam władzę, mogę wszystko w swoim folwarku, a wy jesteście idiotami i wierzcie w to co napiszę łaskawie po kilku miesiącach. Albo nie wierzcie. Mam to gdzieś...
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Maj 19, 2017 4:58 pm

Kurski w styczniu na twitterze pisał, że TVP tego serduszka nie usunęła. Zobaczysz abonament ode mnie jak świnia niebo. Ośmiu złotych nie dam nawet.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pią Maj 19, 2017 5:04 pm

Odwalcie się od realizatora, za całość odpowiada wydawca.
Za brak zagłuszania nazwisk w słynnej relacji z procesu też oberwie bogu ducha winny realizator, a nie wydawca, który nie potrafił wszystkiego porządnie zorganizować.
Awatar użytkownika
Metro

Metro Pią Maj 19, 2017 5:04 pm

Kurski łże. Ma taką PiSowską naturę.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Maj 19, 2017 5:07 pm

kabaret? farsa? szopka? tragifarsa? : Niepotrzebne skreślić.
Awatar użytkownika
Yarosław

Yarosław Pią Maj 19, 2017 5:11 pm

Dawno przebili już dno śmieszności. Na to ma iść abonament?!
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Maj 19, 2017 5:18 pm

"ja" napisał(a): Zobaczysz abonament ode mnie jak świnia niebo. Ośmiu złotych nie dam nawet.

Na szczęście po wprowadzeniu przez PiS nowej ustawyabonament będzie przymusowy, a nie dobrowolny. Tak więc nikt nawet cię nie spyta, czy chcesz dać osiem złotych, czy nie. Zapłacisz, bo będziesz musiał, i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Maj 19, 2017 5:20 pm

Bezpośrednio po emisji materiału wszczęto postępowanie wyjaśniające? Jak Kurski 16 pisał, że to robota Belzebuba? Jak można być tak bezczelnym?
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Maj 19, 2017 5:22 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a):
"ja" napisał(a): Zobaczysz abonament ode mnie jak świnia niebo. Ośmiu złotych nie dam nawet.

Na szczęście po wprowadzeniu przez PiS nowej ustawyabonament będzie przymusowy, a nie dobrowolny. Tak więc nikt nawet cię nie spyta, czy chcesz dać osiem złotych, czy nie. Zapłacisz, bo będziesz musiał, i tyle w temacie.

Na szczęście jesteś nikim i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Maj 19, 2017 5:30 pm

"ja" napisał(a):

Na szczęście jesteś nikim i tyle w temacie.

I będziesz na ten pisowski burdel płacił sam.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Maj 19, 2017 6:29 pm

"ja" napisał(a): Na szczęście jesteś nikim i tyle w temacie.

Masz rację - w tym temacie jestem nikim. Bo to nie ja przygotowuję nową ustawę o abonamencie. Zajmują się tym ludzie, którzy mają większą władzę ode mnie.

"ja" napisał(a):
I będziesz na ten pisowski burdel płacił sam.

Nie na burdel, tylko na normalną telewizję dla wymagających. I zapłacę nie ja sam, tylko CAŁE społeczeństwo, z jednego prostego powodu: BĘDZIE MUSIAŁO! I nikt nikogo o zdanie nie będzie pytał, ponieważ abonament musi być i już.

To jest burdel nie telewizja.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Maj 19, 2017 6:34 pm

"ja" napisał(a):
To jest burdel nie telewizja.

To jest twoje zdanie. Masz do niego prawo i na pewno przy nim pozostaniesz.
Ale moje zdanie jest takie, że nie masz racji i też przy swoim zdaniu pozostanę!
Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
xawery

xawery Pią Maj 19, 2017 7:38 pm

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Na szczęście po wprowadzeniu przez PiS nowej ustawyabonament będzie przymusowy, a nie dobrowolny. Tak więc nikt nawet cię nie spyta, czy chcesz dać osiem złotych, czy nie. Zapłacisz, bo będziesz musiał, i tyle w temacie.
Jak prawdziwego lewicowca, tak i Macieja (wydaje mu się)konserwatywnego, cieszy kolejny obowiązkowy podatek. Ocena tego człowieka zamyka się w alternatywie "obłudny lub głupi"...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości