[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jacek Kurski: TVP nigdy nie faworyzowała żadnego z kandydatów na Prezydenta RP

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Jacek Kurski: TVP nigdy nie faworyzowała żadnego z kandydatów na Prezydenta RP

YKK Wto Wrz 08, 2020 6:48 am

TVP nigdy nie faworyzowała żadnego z kandydatów na Prezydenta RP, a żona Andruszkiewicza "pracowała na swój dorobek latami samodzielnie". O tym, że Lech Kaczyński założył "Solidarność" to już nawet nie wspomnę. Słuszną linię ma nasza władza...
Awatar użytkownika
Ciekawski

Re: Jacek Kurski: TVP nigdy nie faworyzowała żadnego z kandydatów na Prezydenta RP

Ciekawski Wto Wrz 08, 2020 7:01 am

A pamiętacie "koreański" materiał o Dudzie z 24. czerwca 2020 autorstwa Macieja Sawickiego?! I Kurski śmie mówić, że TVP nikogo nie faworyzowała... no zaraz padne ze śmiechu.
Awatar użytkownika
Jolobanjo

Re: Jacek Kurski: TVP nigdy nie faworyzowała żadnego z kandydatów na Prezydenta RP

Jolobanjo Wto Wrz 08, 2020 7:20 am

Kurski, taką ciemnotę możesz wciskać swojemu "ciemnemu pisowskiemu ludowi". Nam, myślącym, tego kitu nie wciśniesz cwaniaczku od prezesika...
Awatar użytkownika
tadzizna

tadzizna Wto Wrz 08, 2020 7:46 am

Żartowniś z tego Kurskiego...
Awatar użytkownika
Yogi

Yogi Wto Wrz 08, 2020 7:49 am

Jak widać skutki teleporad wychodzą Kurskiemu bokiem. Stać cię, więc zapłać chłopie prywatnie za wizytę u psychiatry, to on ci w końcu prawdę powie.
A tak brniesz dalej w swoje otępienie, powodując nieodwracalne skutki dla organizmu.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Wto Wrz 08, 2020 9:08 am

Hahahahaaaa....
Awatar użytkownika
Prawda

Prawda Wto Wrz 08, 2020 9:16 am

Brawo!
Awatar użytkownika
maxxx golonko

maxxx golonko Wto Wrz 08, 2020 9:26 am

oczywiscie , że nie. Tylko PAD faworyzowała ...
Awatar użytkownika
andyd

andyd Wto Wrz 08, 2020 9:54 am

czy są jakieś granice kłamstwa, czy też nie ma? Ani jedno spotkanie Trzaskowskiego z wyborcami nie było transmitowane przez TVPis, ani jedno
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Wrz 08, 2020 10:33 am

racje ma pan kurski a nie widzowie TVP
Awatar użytkownika
bodo

bodo Wto Wrz 08, 2020 10:43 am

Jeśli ktoś kłamstwo ma we krwi, to Jacek Kurski, PISSoptyczny prezes TVP.
I tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Padłeś powstań

Padłeś powstań Wto Wrz 08, 2020 10:45 am

Obudził się piewca jedynie słusznej partii i wiecznie żywego Jarosława MIłościwego i w ciągu pięciu minut macie pińcset łapek w dół :D Wot technika :D
Awatar użytkownika
gośc

gośc Wto Wrz 08, 2020 10:46 am

"bodo" napisał(a): Jeśli ktoś kłamstwo ma we krwi, to Jacek Kurski, PISSoptyczny prezes TVP.
I tyle w temacie.
nieprawda pan jacek kurski nie jest kłamcą on mówi niestety dla widzów prawda
Awatar użytkownika
Andrej

Andrej Wto Wrz 08, 2020 11:12 am

Pomimo że wygrałem to uważam za bezczelne że ten skurczybyk wrócił tylnymi drzwiami i załatwił mi większe poparcie. Ja przecież w tej sprawie nic nie podpisałem a długopis mam cały czas przy sobie.
Awatar użytkownika
Jacuś

Jacuś Wto Wrz 08, 2020 11:16 am

Ja nikogo nie faworyzowałem. Przecież sam zajęty byłem udowodnieniem że moja trójka jest nie moja bo byłem impotentem a z żoną mieszkałem bezobjawowo. Tam był tylko mój hologram.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości