[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Jaga” kolejną częścią „Legend Polskich” od Allegro (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
j

„Jaga” kolejną częścią „Legend Polskich” od Allegro (wideo)

j Pią Gru 09, 2016 3:55 pm

Niespecjalnie chce mi się to oglądać. Bazyliszek poza kilkoma dowcipami Lubaszenki jest o niczym. Efekty dla efektów i żadnej puenty. Legendy to były dla morału.
Awatar użytkownika
kuba

Re: „Jaga” kolejną częścią „Legend Polskich” od Allegro (wideo)

kuba Sob Gru 10, 2016 2:14 am

Fajniej by było jakby fabuła tych legend pozostała zgodna z tradycją, bez przenoszenia w nasze czasy z użyciem tych efektów specjalnych.
Awatar użytkownika
as

as Sob Gru 10, 2016 10:16 am

Przerost formy nad trescia. Za malo polskosci a za duzo Matrixa. Humor wymuszony i drewniany. Rzeklbym w stylu Allegro dla jakiegos debila spod dyskoteki albo goscia, ktory w zyciu legend nie czytal. Gimbazie sie pewnie spodoba i to ona jest glownym adresatem.
Awatar użytkownika
kris

kris Sob Gru 10, 2016 5:58 pm

Nie jestem gimbazą, legendy znam i bardzo, ale to bardzo mi się to co robią Bagiński z Allego podoba. A Tomasz Drabek w roli Boruty jest genialny!
Awatar użytkownika
ała

ała Sob Gru 10, 2016 6:19 pm

No!
Ta część jest dużo lepsza od "Bazyliszka".

ps.
Ach, jaka szkoda, że w czasach kręcenia "Wiedźmina" nie mieliśmy w Polsce takich umiejętności...
Awatar użytkownika
j

j Pon Gru 12, 2016 11:05 am

Wygląda ta Jaga jak walka wiedźmina ze strzygą. Tylko zamiast Geralta są antyterroryści.
Awatar użytkownika
Ghuul

Ghuul Sob Gru 17, 2016 3:03 am

"j" napisał(a): Wygląda ta Jaga jak walka wiedźmina ze strzygą. Tylko zamiast Geralta są antyterroryści.
Nie, to zamiast strzygi są antyterroryści.
Awatar użytkownika
Ghuul

Ghuul Sob Gru 17, 2016 3:03 am

"j" napisał(a): Wygląda ta Jaga jak walka wiedźmina ze strzygą. Tylko zamiast Geralta są antyterroryści.
Nie, to zamiast strzygi są antyterroryści.
Awatar użytkownika
fenix

fenix Sob Gru 17, 2016 10:42 pm

Co tu gadać, fantastyczne! Oglądałem wszystkie części Legend, nie jestem jakimś tam krytykiem. Zwykły ze mnie facet. To naprawdę kawałek fajnego filmu. Jedyna wada? To to że tylko kawałek. Mam cichą nadzieję że powstanie z tego coś pełnometrażowego. Warto. Z tą ekipą i tymi aktorami to może być naprawdę Coś pięknego!
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pią Gru 23, 2016 7:10 am

Swietne:) rewelacja i poza obrazem legend jest cos jeszcze co wprawne oko wylapuje..cos jeszcze sie kryje w tych filmach.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość