WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

Jaka będzie nowa oferta NC+? Pierwsze informacje od dystrybutora

Jacek Pią Mar 01, 2013 1:47 pm

Czyli taki news, ze nadal nic nie wiadomo.... porazka... polaczenie platform ogloszono w 2011 roku a nowa platforma nadal nie wystartowal. O co tu chodzi?
Awatar użytkownika
rafaellos

Re: Jaka będzie nowa oferta NC+? Pierwsze informacje od dystrybutora

rafaellos Pią Mar 01, 2013 3:26 pm

ta cala fuzja idzie powoli jak krew z nosa, chyba amatorzy się dobrali w parę
Awatar użytkownika
janko_r

janko_r Pią Mar 01, 2013 6:00 pm

Wybór opcji multiroom z "n" to nieszczęście, borykam się z tym "nowoczesnym" rozwiązaniem od kilku miesięcy. Opcja WiFi, to fikcja, połączenie kablowe też trzeba bez przerwy resetować. Kompletna porażka!!!
Awatar użytkownika
toni

toni Pią Mar 01, 2013 7:07 pm

Jestem ciekawy jak ten wynalazek będzie śmigał przez splittery?
Awatar użytkownika
sli

sli Pią Mar 01, 2013 7:30 pm

nie będzie
Awatar użytkownika
mcmc86

mcmc86 Pią Mar 01, 2013 8:33 pm

...bo N-ka to porażka pod każdym względem....Tylko piar mają dobry a "gupie" Francuziki się jeszcze nie połapali co kupili...
Awatar użytkownika
Tomik

Tomik Pią Mar 01, 2013 9:41 pm

"Po połączeniu "Cyfry+" i "n" cennik pakietów pozostanie bez zmian"- twierdzi operator. Taka promocja będzie zapewne obowiązywać do pół roku, a co później? Aż strach pomyśleć. Najdroższy pakiet będzie pewnie kosztował ok. 200 zł miesięcznie, a wtedy szybko potracą klientów.
Awatar użytkownika
wątpliwość

wątpliwość Nie Mar 03, 2013 2:55 am

cytat: "Wiadomo też, że umowy zawarte zarówno przez abonentów Cyfry+ jak i n będą cały czas wiążące na dotychczasowych warunkach. Połączenie platform nie spowoduje też zmiany regulaminu ani cenników. "
hmm. skoro teraz jest to nowa spółka to powinna przedstawić i nową ofertę i umowę a stara umowa automatycznie wygasa. to chyba największy orzech do zgryzienia który ma nowa platforma. i pewnie dlatego tak tu jednoznacznie to zabrzmiało w ich oświadczeniu. ale sytuacja jest prosta. obecni abonenci i n i c+ mogą zakończyć umowę nawet przed upływem okresu promocyjnego. nie spodziewam się że nowa platforma tak ot wprost o tym powie bo to nie w jej interesie. tymczasem my abonenci powinniśmy o tym wiedzieć a kto chce wykorzystać.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pon Mar 04, 2013 3:15 pm

jak doczytałem w necie że kanały Wojna i Pokój oraz pakiet nPremium z n-ki znikają z oferty od kwietnia. To dlaczego jest napisane ze nie zmieniają się regulaminy i Cenniki skoro kanały mi znikają z oferty. Jak dla mnie to podstawa do rozwiązania umowy. A oferta cyfry+ mnie nie interesuje. Wszystkie te platformy zaczynają mnie Kiedyś miałem Polsat cyfrowy, poszedłem do N-ki i tam byłem ponad 3 lata. a tu fuzja. Żeby Polsat miał lepsze dekodery, a co ważne lepsze oprogramowanie tych dekoderów bo to co jest to chyba przedszkolaki im projektowali no i nieco wiecej funkcji internetowych bo świat nie kończy sie na ipla zresztą ktory nie jest za ciekawy.
Awatar użytkownika
Tom

Tom Wto Mar 05, 2013 12:45 pm

Kupiłem n na kartę z 2 miesiące gratis nPremium.
Nc+ likwiduje kanały nPremium i co z klientami co mają zagwarantowany okres gratisowy tych kanałów ?
Awatar użytkownika
Zew

Zew Wto Mar 05, 2013 6:35 pm

"Co do oferty, to wiadomo jedynie, że prawa sportowe (Liga Mistrzów, Liga Europejska czy T-Mobile Ekstraklasa) dostępne dotąd w osobnych kanałach premium Cyfry+ i n staną dostępne dla wszystkich abonentów NC+"

TaK! to jest to na co wszyscy kibice czekają! LM, LE . TME, LaLiga raj...
Awatar użytkownika
bromberg

bromberg Wto Mar 05, 2013 7:23 pm

A co z tymi którzy wykupili pakiet C+,w UPC?
Awatar użytkownika
gruby

gruby Śro Mar 06, 2013 12:35 am

Bo to jest jedno wielkie złodziejstwo i szukanie naiwnych ludzi na zarobienie dużych pieniędzy,przez te pseudo platformy.
Awatar użytkownika
ewa

ewa Czw Mar 07, 2013 9:46 pm

Rok temu zmieniłam platforme z C+ na N teraz mam znowy wrócić do starej platformy nie mam dobrych wspomnień !!!jedynie nie kończące sie podwyżki cenowe! za dekoder czynsz miesięczny 20zł!!Canal Premium 50zł !nie ważne czy lubi ktoś sport czy nie!za kanały w jakości HD po5 zł od każdego !!
Awatar użytkownika
czyczy

czyczy Sob Mar 09, 2013 12:01 pm

Lepiej zapytajcie co z tymi, którzy pracują na infoliniach Cyfry. Setki osób leci na pysk.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości