[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jakub Dymek odpowiada na zarzuty o gwałt: jestem niewinny i mogę tego dowieść, byłem szantażowany

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Jakub Dymek odpowiada na zarzuty o gwałt: jestem niewinny i mogę tego dowieść, byłem szantażowany

prawnik Pon Lis 27, 2017 4:56 pm

Lewicowo-liberalne elity kulturowe najpierw mozolnie przesuwały granicę molestowania, aż do stanu, gdy pocałowanie w rękę, przepuszczenie w drzwiach, czy wręcz samo spojrzenie na kobietę może być molestowaniem (aż do tego doszło w krajach zachodu).

A teraz same zbierają tego owoce.

Wyśmienicie :D
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Jakub Dymek odpowiada na zarzuty o gwałt: mogę dowieść niewinności. „Krytyka Polityczna” zawiesza współpracę z nim

Marcin Pon Lis 27, 2017 5:55 pm

Ojojoj, to lewaczki mają problem. TVN o tym powie? GWno napisze? Na bank :D :D :D
Awatar użytkownika
bum

Re: Jakub Dymek odpowiada na zarzuty o gwałt: mogę dowieść niewinności. „Krytyka Polityczna” zawiesza współpracę z nim

bum Pon Lis 27, 2017 5:59 pm

Ciekawe czy liberalni politycy wyprą się teraz tego środowiska. "Wiadomości" będą miały temat na kilka tygodni.
Awatar użytkownika
jan

jan Pon Lis 27, 2017 6:02 pm

Koleś NAGRYWAŁ rozmowę gdy się rozstawał z ukochaną? Kto to robi zrywając związek?
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Lis 27, 2017 6:04 pm

Koleś NAGRYWAŁ rozmowę zrywając związek. Kto robi takie rzeczy przy rozstaniu?
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Lis 27, 2017 6:07 pm

"prawnik" napisał(a): Lewicowo-liberalne elity kulturowe najpierw mozolnie przesuwały granicę molestowania, aż do stanu, gdy pocałowanie w rękę, przepuszczenie w drzwiach, czy wręcz samo spojrzenie na kobietę może być molestowaniem (aż do tego doszło w krajach zachodu).

A teraz same zbierają tego owoce.

Wyśmienicie

ktoś się tutaj chyba pod prawnika podszywa - słabe ; ) Ale rzeczywiscie zabawne że to uderzyło w to środowisko co najgłośniej krzyczy o obronie kobiet ; )a co do tej sprawy - uwielbiam takie publiczne pranie brudów. Skoro chłop aż nagrywał rozmowy to musiało być grubo w tym "związku ". Nie przesądzajmy o winie - ten pan się nie przyznał, w przeciwieństwie do tego drugiego, i nie należy go skazywać za wczasu- nie wiemy co tam zaszło między nimi, niech sąd rozstrzyga
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Lis 27, 2017 6:17 pm

ktoś się tutaj chyba pod prawnika podszywa - słabe ; ) Ale rzeczywiscie zabawne że to uderzyło w to środowisko co najgłośniej krzyczy o obronie kobiet ; )a co do tej sprawy - uwielbiam takie publiczne pranie brudów. Skoro chłop aż nagrywał rozmowy to musiało być grubo w tym "związku ". Nie przesądzajmy o winie - ten pan się nie przyznał, w przeciwieństwie do tego drugiego, i nie należy go skazywać za wczasu- nie wiemy co tam zaszło między nimi, niech sąd rozstrzyga
Awatar użytkownika
Rob Wawa

Rob Wawa Pon Lis 27, 2017 6:28 pm

Przeciez od razu widac po nim kim jest - prawda wyszła na jaw
Awatar użytkownika
Kika

Kika Pon Lis 27, 2017 6:37 pm

"jan" napisał(a): Koleś NAGRYWAŁ rozmowę gdy się rozstawał z ukochaną? Kto to robi zrywając związek?

nagrywał, bo chyba się spodziewał różnych scenariuszy.
Awatar użytkownika
kubuś puchatek

kubuś puchatek Pon Lis 27, 2017 6:38 pm

Ciekawe, czy Morozowski powie dzisiaj swoim widzom o tym w "Tak jest".
Awatar użytkownika
Neutrum

Neutrum Pon Lis 27, 2017 6:51 pm

Żeby jeszcze lewaki były przystojne, ale tutaj mamy zero aparycji. Prowincjonalne absztyfikanty wykorzystujące służbową pozycje do wulgarnych celów...
Awatar użytkownika
lulu

lulu Pon Lis 27, 2017 7:30 pm

"jan" napisał(a): Koleś NAGRYWAŁ rozmowę gdy się rozstawał z ukochaną? Kto to robi zrywając związek?

Może po prostu rozmawiali na jakimś messengerze czy innym gadu gadu, to i został ślad cyfrowy. Swoją drogą, kto sprawy związku omawia przez komunikator :O
Awatar użytkownika
Komm

Komm Pon Lis 27, 2017 7:55 pm

"Kika" napisał(a):

nagrywał, bo chyba się spodziewał różnych scenariuszy.

Zapis, to jak rozumiem, może być treść np. fejsbukowego czatu czy smsy.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pon Lis 27, 2017 8:03 pm

Może wie, jak mogą zachować się kobiety ze środowisk liberalno-feministyczno-lewicowych i facet wolał dmuchać na zimnie, bo dziś wystarczy, że ktoś oskarży bez cienia dowodu i kaput.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pon Lis 27, 2017 9:08 pm

"może dowieźć swojej niewinności"
Zatrudniacie analfabetów? Widzę, że kwalifikacje nie są już potrzebne, więc jakie są teraz kryteria - czy takie jak tu opisywane?

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ja ... sc-niwronn
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości