WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tim

Jan Dworak: czas na zmianę systemu abonamentowego, choć wpływy rosną

tim Pią Sty 18, 2013 11:54 am

Jak wybrać najbardziej żałosnego politruka, bełkoczącego o TVP? Losowo....Dworak, Zdrojewski czy ich podręczny Braun zniszczyli TVP, nasyłając tam największych nieudaczników, jakich mozna było znaleźć. Teraz średnio dwa razy w miesiącu straszą, że już są blisko włożenia swoich łap w nasze kieszenie. Ludzie nie chcą płacić za te odpadki, serwowane przez firmę Dworaka, za żenującą publicystykę czy tragifarsę w programach informacyjnych. Zróbcie jak zarząd japońskich linii lotniczych - ukłońcie się, przeproście i zniknijcie raz na zawsze
Awatar użytkownika
QUINOLLE

Re: Jan Dworak: czas na zmianę systemu abonamentowego, choć wpływy rosną

QUINOLLE Pią Sty 18, 2013 1:01 pm

Prezesie Janku, g... nie abonament dostaniesz ode mnie za taką TVP jaką serwuje mi Julek B. ;-)
Awatar użytkownika
Kisssssssssak

Kisssssssssak Pią Sty 18, 2013 3:25 pm

A co na to trybunał Konstytucyjny? Bo jako osoba która nie posiada TV w domu dlaczego ma płacić? Dworak zapłać za mój prąd. Ty go nie używasz, ale możesz... . Widać komuniści znowu podochodzili do władzy, rondo Gierka, TV Dworaka...
Awatar użytkownika
pn

pn Pią Sty 18, 2013 5:19 pm

nie mam tej ich telewizji i na wszelki wypadek odbiornika i nie chcę mieć. Ani tego oglądać.
Awatar użytkownika
WAW402

WAW402 Pią Sty 18, 2013 5:24 pm

A ja chcę opłaty audiowizualnej czy czegoś tam, bo nie chcę Kiepskich, wiecznego gotowania, tańców, talentów, spadania w błoto lub do wody. Chcę teatru, kina róznych narodów, koncertów muzyki poważnej, programów przyrodniczych, polskiego dokumentu !!! tego nie zrobi komercja, bo to nieopłacalne i ja to rozumiem, bo teatr ogląda milion, a mordobicie, rzucanie talerzami w kuchni czy fabularyzowaną, tanią sensację - pięć.
Awatar użytkownika
ani grosza

ani grosza Pią Sty 18, 2013 8:07 pm

Oj Zdroju zbiera Ci się, najpierw ACTA, teraz abonament - od....dol się od cudzych pieniędzy, a TVP to niech się najpierw zreformuje i ograniczy do jednego kanału- a nie uprawia hipokryzję gadając, że nie ma kasy otwiera nowe kanały. I tak to uje....ie TK, dlaczego tak się boicie zakodować TVP i wprowadzić karty dla rzeczywistych abonentów.
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Sty 19, 2013 3:34 pm

czas tez na zmiane finansowania filmow, a nie tylko jedynie slusznych w wersji patetyczno idiotycznej
filmow historycznych oglupiajacych narod ale stare zdemenciale ciotki cmokaja, i trzeba spedzac dzieci
ze szkol,zeby ktos chcial to ogladac,nie tyle chcial co musial. . Bo nikt nie potrafi zrobic dobrego filmu
nawet histrorycznego ,bo kase wyciagnac to jeszcze umie :)
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Sty 19, 2013 7:11 pm

Opłata audiowizualna i to dla powiedzmy publicznego operatora, który ma w nazwie SA- śmiechu warte, to znaczy, że w każdej dziedzinie gdzie istnieje pseudopaństwowy podmiot ma być opłata: opłata lotnicza, kolejowa, internetowa,energetyczna, .......................... nie ważne, że to są spółki prawa handlowego, że dystrybutorem sygnału są inne podmioty. oraz co najważniejsze, że jakby je zlikwidować świat by się wcale nie zawalił, bo to samo robi komercja i to taniej bez wyciągania łapy po kasę. Opłatę powinien płacić ten, kto z tego dobra korzysta - ma odbiornik, ogląda- a można to wyegzekwować wprowadzając karty dostępu i pozostawić jedynie odkryte TV Polonię i Radiową Jedynkę dla zagranicy za co powinno zapłacić MSZ.
Awatar użytkownika
Kpina

Kpina Sob Sty 19, 2013 9:58 pm

Już widzę, jak za teoretycznie większe pieniądze TVP zacznie produkować rzeczy na poziomie... Tak, tak. I że znikną reklamy. Jest całe mnóstwo firm, które chciałoby dostawać co roku pół miliarda złotych i drugie (trzecie) tyle za to, że sprzedaje reklamy. Może jeszcze opłata audiowizualna powinna według pana Dworaka pochodzić od każdego obywatela - czyli np. trzyosobowa rodzina powinna oddawać co miesiąc 30 złotych? Tak? No świetny pomysł - dla pana D. nie dla ludzi.
Awatar użytkownika
chrum, chrum

chrum, chrum Pon Sty 21, 2013 9:26 am

Panująca cenzura odnośnie tych osobnikow, tylko potwierdza tezę jak podejrzane są to persona i jakimi podejrzenymi kryteriami się kierują.
Używając swojej nienależnej władzy myślą, że zakrzyczą rzeczywistość...
Awatar użytkownika
Asiek

Asiek Pon Sty 21, 2013 4:13 pm

Od 2000r. nie mam odbiorników i nie interesuje mnie telewizja - ona nie ma mi nic do zaoferowania, a tylko pożerała nigdyś cenny czas. Zrezygnowałam z tej usługi, bo nie jest mi potrzeba - dlaczego ktoś chce mi na siłę "wcisnąć dziecko w brzuch" i ściągać ode mnie pieniądze za nic??? Nie zgadzam się!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości