WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Solo

Jan Rokita komentatorem „Dziennika Polskiego”

Solo Pią Mar 02, 2012 12:49 am

Nie da rady, nic nie uratuje juz tej gazety przed upadkiem. Szkoda, ze Polskapresse nie potrafila wykorzystac potencjalu gazety.
Awatar użytkownika
HM

Re: Jan Rokita komentatorem „Dziennika Polskiego”

HM Pią Mar 02, 2012 4:40 am

A mnie się zdaje, że ta gazeta wreszcie idzie w jakimś rozsądnym kierunku - czyli w stronę centrum, nawet jeśli z odcieniem konserwatywnym
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Mar 02, 2012 11:09 am

będe czytać z uwagą
Awatar użytkownika
waldi

waldi Pią Mar 02, 2012 2:06 pm

Tonący brzytwy się chwyta. Styl pisarski Rokity będzie gwoździem do trumny tytułu. Przecież to jest nuda nuda nuda nuda... Jeżeli na tym mają polegać pomysły ratowania gazety, to może taniej by było od razu wezwać grabarza.
Awatar użytkownika
PK

PK Pią Mar 02, 2012 2:44 pm

Pan Kęskrawiec ma nowe pomysły, ale chyba zapomina, że gazeta ma w regionie tak duży (a raczej miała:() elektorat bo była ściśle prawicowa. Upadek jest nieunikniony tym bardziej. No jeszcze biorąc pod uwagę zapewne wpływy na ten tytuł p. Lachowicza, który świetnie nadaje się tylko do brukowców nie mam wątpliwości, że i sam Obama na komentatora nie pomoże.
Zgadzam się, że szkoda, że Polskapresse nie potrafiła wykorzystać potencjału. Ale jaki pan taki kram. Dopóki władze w Krakowie się nie zmienia to nie ma szans na podniesienie z powolnego upadku.
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Mar 03, 2012 3:50 pm

Dziennik Polski właśnie dlatego ostatnimi laty dołował, że stał się skrajnie prawicowy. Może i nie jestem wielkim fanem Rokity, ale zastąpienie ludzi takich jak Michalkiewicz Rokitą uważam za objaw zdrowego rozsądku. Warto będzie się przyglądać tej gazecie.
Awatar użytkownika
jan

jan Nie Mar 04, 2012 7:21 pm

Jaka gazeta, taki komentator. Swoją drogą jak dzisiaj się czuje autor słów "Ratujcie, Niemcy mnie biją!" biorąc pieniądze od niemieckiego pracodawcy? Parę lat na bezrobociu i teraz każdemu wszystko wyśpiewamy, byle tylko na chlebek było parę judaszowych euro? ŻENADA!
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości