[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Janina Paradowska najbardziej cenionym autorem „Polityki”, czytelnicy chcą mniej Kuby Wojewódzkiego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ela

Janina Paradowska najbardziej cenionym autorem „Polityki”, czytelnicy chcą mniej Kuby Wojewódzkiego

Ela Śro Paź 29, 2014 8:35 am

Pani Janina Paradowska jest zupełnie niezwykła!
Ale cenię również bardzo wysoko panią Solską.Jej artykuły z dziedziny ekonopmii są bezkonkurencyjne i zrozumiałe nawet dla laika.
Awatar użytkownika
Zbee

Re: Janina Paradowska najbardziej cenionym autorem „Polityki”, czytelnicy chcą mniej Kuby Wojewódzkiego

Zbee Śro Paź 29, 2014 8:51 am

Dla mnie Polityka kojarzy się z PRL-em. To było takie niby liberalne pismo, a jak co do czego to Jaruzelski i ludowa władza najważniejsza. Dziś władza PO także jest najważniejsza.
Awatar użytkownika
Ania

Re: Janina Paradowska najbardziej cenionym autorem „Polityki”, czytelnicy chcą mniej Kuby Wojewódzkiego

Ania Śro Paź 29, 2014 9:00 am

Ludzie z wyższym wykształceniem, a chcą mniej kultury. Super. Gratulacje. Poprosimy mniej kultury, taki tam teatr, film, na grzyba to komu :)
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Paź 29, 2014 10:06 am

Nie lubię Hartmana i okazuje się, że nie tylko ja, bo nie ceni go aż 92,3 proc. czytelników (100 - 7,7). Za to na zdecydowanie wyższą ocenę zasługuje Piotr Pytlakowski, jeden z najlepszych specjalistów od spraw kryminalnych (chyba że czytelnicy w tej tematyce nie gustują).
Awatar użytkownika
nana

nana Śro Paź 29, 2014 10:58 am

Co za pomysł z tym rankingiem dziennikarzy? Jak można porównywać Wojewódzkiego z p. Paradowską, przecież to zupełnie inna para kaloszy. Czym innym się zajmują, dla kogo innego piszą. Ja tam b. lubię czytać Wojewódzkiego, co nie przeszkadza, że niektórych innych też cenię.
Awatar użytkownika
Geronimo

Geronimo Śro Paź 29, 2014 11:05 am

"wśród postulatów znalazły się m.in. zmniejszenie ilości polityki, felietonów, reklam, mniej kultury, a także mniej Wojewódzkiego" - czyli mniej wszystkiego :)
Awatar użytkownika
Jezusie

Jezusie Śro Paź 29, 2014 11:08 am

No to nam sie Polityka ostro zestarzała...K.W..oprócz Mizerskiego to jedyny swieży powiew w tej szafie z molami..szkoda..kiedys to było pismo awangardowe..dzis skład ze starzyzną..
Awatar użytkownika
badacz

badacz Śro Paź 29, 2014 11:38 am

Bardzo typowa jest postawa Piotra Zmelonka, dyrektora "Polityki”. Krótko mówiąc - fajnie że kilkanaście tysięcy osób podjęło ten wysiłek i poświęciło swój czas wypełniając i wysyłając ankietę, ale my i tak nic nie mamy zamiaru zmieniać. Generalnie to badania są bezsensu.

To po co je robiliście? Pytanie to kieruje do wszystkich dyrektorów którzy odkładają raporty z badań na półkę i robią swoje, bo są mądrzejsi. :)
Awatar użytkownika
kolo

kolo Śro Paź 29, 2014 12:10 pm

Dla mnie p. Paradowska jest nie do zniesienia. Czytanie jej tekstów - jeszcze jak cię mogę, ale słuchanie jej w Tokfm to męka. Przerywa komentatorom, zaczyna w środku czyjegos zdania temat z innej beczki, no po prostu koszmar. Ach, i ten obiektywizm, che, che...
Awatar użytkownika
enicar

enicar Śro Paź 29, 2014 12:17 pm

nie czytam już od lat,trudno więc o ocenę...
Awatar użytkownika
mi

mi Śro Paź 29, 2014 2:42 pm

Rubryka Wojewodzkiego ma tytul Mea Pulpa nie Culpa. Autor nie czyta Polityki?
Awatar użytkownika
zyga

zyga Śro Paź 29, 2014 5:51 pm

No, nareszcie wiem, dlaczego nie kupuję i nie czytam tego pisma!
Awatar użytkownika
Zuza

Zuza Czw Paź 30, 2014 6:08 am

hmm To ja należę do tych 3 proc zwolenników Kuby W. Lubię jego rubrykę, taki "przegląd tygodnia" z przymrużeniem oka bardzo poprawia mi humor
Awatar użytkownika
Miria

Miria Czw Paź 30, 2014 1:17 pm

Byłam zdziwiona, gdy Wojewódzki się pojawił w Polityce, więc popieram!
Awatar użytkownika
Aegs

Aegs Czw Paź 30, 2014 3:13 pm

Brutalna prawda jest taka, że Polityka się w ostatnich latach mocno tabloidyzuje. Widocznie cięcie kosztów, skracanie sensownych materiałów, uproszczenia pod "półinteligencję"...

Czytelnik wymagający znajduje tam coraz mniej dla siebie. Nie wiem, czy obniżanie poziomu to odpowiednia strategia w tych czasach upadku prasy, ale zobaczymy.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości