WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
V

Janusz Daszczyński: TVP potrzebuje pragmatyka, a nie mitomana i propagandzisty jak Jacek Kurski

V Śro Paź 12, 2016 6:46 am

Gdzie jest brakujące 157 mln zł. TVP? Pewnie najlepiej będzie wiedział oprócz Kurskiego Dyrektor ds. Korporacyjnych TVP S.T. Bortkiewicz, o którego poprzednich interesach ze spółkami skarbu państwa pisała szeroko Gazeta Prawna i GPC.
Awatar użytkownika
ges

Re: Janusz Daszczyński: TVP potrzebuje pragmatyka, a nie mitomana i propagandzisty jak Jacek Kurski

ges Śro Paź 12, 2016 10:47 am

I takim człowiekiem,proszę szanownych państwa, byłem i jestem ja, wasz od zawsze Daszczyński Janusz, pragmatyk aż cholera!
Awatar użytkownika
Ewelina Juda

Re: Janusz Daszczyński: TVP potrzebuje pragmatyka, a nie mitomana i propagandzisty jak Jacek Kurski

Ewelina Juda Śro Paź 12, 2016 10:56 am

Prezesunio Janusz Daszczyński ma rację. Ale nowym prezesem TvPiS zostanie Kocznorowska. Z Wolomina.
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Śro Paź 12, 2016 3:18 pm

Dobrze facet mówi zakończyła się ustawka i zabawa wybór Jacka szkodnicy i amatorzy chcą dobić media publiczne .
Awatar użytkownika
komentator

komentator Śro Paź 12, 2016 4:49 pm

Facet z mordki wygląda jakby potrzebował prokuratora.
Awatar użytkownika
kolega

kolega Śro Paź 12, 2016 5:23 pm

faktem jest że do Kurskiego biedota telewizyjna (2,3 brutto) miała jakieś tam małe premie co miesiąc. teraz ZERO
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości