[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Janusz Daszczyński: zostałem wybrany na cztery lata. Lis i Pospieszalski znikną z TVP

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
znawca

Janusz Daszczyński: zostałem wybrany na cztery lata. Lis i Pospieszalski znikną z TVP

znawca Czw Lis 05, 2015 4:28 am

Daszyński zaklina rzeczywistość bo boi się utraty pracy. Jednocześnie podlizuje się Pisowi publicznie, a do wyborów chronił Platformy - nie dał szans nikomu nowemu w tvp, nawet Kraśki bał się posunąć. Ściągnął jedynie swoich kumpli. Sam Krasko to też niezła obłuda - przyszedł Daszyński, Krasko zaczął tańczyć jak mu prezes zaśpiewa. Obaj wyjadą z tvp i okaże się jakie to gwiazdy i management którego nie będzie chciała żadna prywatna firma.
Awatar użytkownika
YKK

Re: Janusz Daszczyński: zostałem wybrany na cztery lata. Lis i Pospieszalski znikną z TVP

YKK Czw Lis 05, 2015 7:17 am

Dwa lata rządów a potem dziesięć na wyłuskanie ich z różnych intratnych posadek. Taka to ta nasza demokracja.
Awatar użytkownika
okopan

Re: Janusz Daszczyński: zostałem wybrany na cztery lata. Lis i Pospieszalski znikną z TVP

okopan Czw Lis 05, 2015 8:16 am

Daszczyński... Nie rżnij głupa... Możesz sobie zaklinać rzeczywistość, ale tak po cichutku to już powinieneś sobie szukać roboty...
Awatar użytkownika
Ela

Ela Czw Lis 05, 2015 8:21 am

Telewizja Publiczna utrzymuje się z reklam i baaardzo trudno wyobrazić sobie,żeby to się zmniejszyło lub ograniczyło.Taki kraj,taka telewizja...
A teraz popatrzcie na to ze strony domów mediowych-gdzie podzieją się budżety reklamowe klientów,jeśli TVP ograniczy wpływy reklamowe?Inne media trochę zyskają,ale nie oszukujmy się-telewizja jest ciągle w Polsce najważniejsza.Inne stacje wszystkiego nie wchłoną.Branża rekalmowa takim jednym kliknięciem bardzo dużo straci...
Awatar użytkownika
arti

arti Czw Lis 05, 2015 8:26 am

Alez ma tupet. Daszczynski nie przetrwa roku. Niestety skutki dzialalnosci tego czlowieka pozostana dluzej
Awatar użytkownika
Ex

Ex Czw Lis 05, 2015 9:19 am

Teraz kak PiS wygrał wybory to mu się wzięło na zmiany, mam nadzieję że to nie potrwa długo. Lis musi zniknąć z TVP wraz ze swoją żoną która prowadzi programy informacyjne. Pospieszalski może spać spokojnie, prowadzi jeden z najrzetelniejszych programów w TVP.
Awatar użytkownika
Ela

Ela Czw Lis 05, 2015 9:35 am

"Ex" napisał(a): Teraz kak PiS wygrał wybory to mu się wzięło na zmiany, mam nadzieję że to nie potrwa długo. Lis musi zniknąć z TVP wraz ze swoją żoną która prowadzi programy informacyjne. Pospieszalski może spać spokojnie, prowadzi jeden z najrzetelniejszych programów w TVP.

To ja proponuję,aby prowadził ten rzetelny program w Telewizji Trwam lub Republice...
Awatar użytkownika
moo

moo Czw Lis 05, 2015 9:37 am

"Ela" napisał(a): Telewizja Publiczna utrzymuje się z reklam i baaardzo trudno wyobrazić sobie,żeby to się zmniejszyło lub ograniczyło.Taki kraj,taka telewizja...
A teraz popatrzcie na to ze strony domów mediowych-gdzie podzieją się budżety reklamowe klientów,jeśli TVP ograniczy wpływy reklamowe?Inne media trochę zyskają,ale nie oszukujmy się-telewizja jest ciągle w Polsce najważniejsza.Inne stacje wszystkiego nie wchłoną.Branża rekalmowa takim jednym kliknięciem bardzo dużo straci...

PiS szykuje zmianę ustawy o publicznych mediach. TVP ma przestać być spółką skarbu państwa, w ten sposób będzie zwolniona z konieczności zarabiania na siebie. Abonament ma być powszechnie ściągany wraz z rachunkami za prąd, przy czym będzie obniżony o połowę.
Awatar użytkownika
Yogi

Yogi Czw Lis 05, 2015 9:40 am

Tragedią mediów publicznych jest to, że nie mają zapewnionej niezależności, a podatność na politycznych demagogów, jest wręcz porażająca. W komplecie z kierownikiem bez kręgosłupa, stanowi mieszankę wybuchową.
Awatar użytkownika
Jurand

Jurand Czw Lis 05, 2015 9:55 am

Pan prezes D. stracił chyba kontakt z rzeczywistością. Powinien przyjąć do wiadomości, że Platforma Obywatelska już nie rządzi. Jego wiara, że ktoś przyjmie za dobrą monetę oświadczenia o braku uwikłań politycznych jest tego najlepszym dowodem. Odejdź pan przynajmniej z godnością ze stanowiska. Nic już więcej nie pozostaje.
Awatar użytkownika
Szukać w tej wypowiedzi sensu,że Pospieszalski obiektywny i bezinteresowny to jak grać w szchy z orangutanem.

Szukać w tej wypowiedzi sensu,że Pospieszalski obiektywny i bezinteresowny to jak grać w szchy z orangutanem. Czw Lis 05, 2015 9:58 am

"Ela" napisał(a):
"Ex" napisał(a): Teraz kak PiS wygrał wybory to mu się wzięło na zmiany, mam nadzieję że to nie potrwa długo. Lis musi zniknąć z TVP wraz ze swoją żoną która prowadzi programy informacyjne. Pospieszalski może spać spokojnie, prowadzi jeden z najrzetelniejszych programów w TVP.

To ja proponuję,aby prowadził ten rzetelny program w Telewizji Trwam lub Republice...
Awatar użytkownika
tvmaniak

tvmaniak Czw Lis 05, 2015 10:00 am

Prezes Daszczyńskiego myli Pospieszalskiego z Kraśką - niech pomyśli o sobie lepiej....
Awatar użytkownika
edek

edek Czw Lis 05, 2015 10:21 am

Tomasza Lisa w TVP zatrudnił Andzej Urbański z PiS aby ten szczuł na PiS i żeby teraz mógł go z publicznej wyrzucić PiS...
A teraz niech ktoś mądry napisze o co kaman?
Awatar użytkownika
Tango

Tango Czw Lis 05, 2015 10:23 am

"moo" napisał(a):
"Ela" napisał(a): Telewizja Publiczna utrzymuje się z reklam i baaardzo trudno wyobrazić sobie,żeby to się zmniejszyło lub ograniczyło.Taki kraj,taka telewizja...

PiS szykuje zmianę ustawy o publicznych mediach. TVP ma przestać być spółką skarbu państwa, w ten sposób będzie zwolniona z konieczności zarabiania na siebie. Abonament ma być powszechnie ściągany wraz z rachunkami za prąd, przy czym będzie obniżony o połowę.

I w ten sposób wszyscy będziemy do niego dopłacać. Mniej przez abonament (zmniejszony) a głownie z naszych podatków, z których będą dotować nową "narodową" TVPis.
Awatar użytkownika
antoni

antoni Czw Lis 05, 2015 10:32 am

Kulisy manipulacji w Republice, Pospieszalski i i slowa uczciwość i rzetelność dziennikarska - nieznane.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: rmbernardmalco oraz 29 gości