WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
dr Strosmeier

Janusz Gajos: W filmie "Kler" nie ma nic, co mogłoby obrazić ludzi wierzących

dr Strosmeier Pon Wrz 17, 2018 5:20 pm

"W tym filmie ...nie ma nic takiego, co mogłoby obrazić ludzi głęboko wierzących, ale myślących jednocześnie." :))))) Gajos wystąpił w roli socjotechnika samouka:))) Niby jak jestem wierzący i mnie nie obraża, to jestem myślący, jak obraża, tzn że nie myślę.:))) Gajos sytuacja jest zgoła inna - widocznie ty jesteś za tępy, żeby nie dostrzec, co może obrażać w tym filmie człowieka myślącego.
Awatar użytkownika
paweł dziedziul

Re: Janusz Gajos: W filmie "Kler" nie ma nic, co mogłoby obrazić ludzi wierzących

paweł dziedziul Sob Wrz 22, 2018 3:38 pm

Panie Januszu. Ludzie wierzący w Polsce są w stanie obrazić się na samego boga, tylko dlatego że zupa była za słona....
Awatar użytkownika
tomasz olejnik

Re: Janusz Gajos: W filmie "Kler" nie ma nic, co mogłoby obrazić ludzi wierzących

tomasz olejnik Sob Wrz 22, 2018 3:39 pm

Nic nie jest w stanie obrazić ludzi prawdziwie wierzących. Problem w tym, że w Polsce jest za dużo katolików "wierzących" bo: wypada, rodzice wierzą, rodzice każą, taka tradycja i co poradzisz, co ludzie powiedzą, partia każe, fajne towarzystwo w niedziele w kościele, ... itd...
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości