WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
f

Janusz Weiss debiutuje w radiowej Jedynce

f Czw Wrz 19, 2013 11:44 pm

Biuro poselskie Anny Grodzkiej. Dzwoni telefon. Posłanka odbiera i słyszy w słuchawce Janusza Weissa:
– Dzwonię do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie.
Awatar użytkownika
me

Re: Janusz Weiss debiutuje w radiowej Jedynce

me Pią Wrz 20, 2013 10:35 am

a Olejniczak nażelowal sobie fryzurę i poleciał na miasto...
Awatar użytkownika
jajo

jajo Pią Wrz 20, 2013 11:14 am

Czy pan Weiss znów będzie dzwonił w "nietypowej sprawie"? Geniusz - wymyślił taki pasztet i żyje z niego ćwierć wieku.
Awatar użytkownika
P

P Sob Wrz 21, 2013 1:35 pm

Myślę że Redaktor Weiss świetnie się sprawdzał w interwencjach i będzie tak dalej. Życzę mu powodzenia na nowej antenie a władzom Jedynki gratuluje dobrego pomysłu zatrudnienia człowieka, który ma coś z sensem do powiedzenia.
Awatar użytkownika
jac

jac Nie Wrz 22, 2013 1:38 pm

Weiss po prostu nie pasował do Radia ZET, bo był za inteligentny. Tak zostali tylko przeciętniacy, którzy jedyne co doskonale potrafią, to wygłupianie się na antenie i robienie żartów ze słuchaczy.

Dotyczy to wszystkich, wg mnie od prezesa po stażystów i praktykantów (tych ostatnich mi szkoda).
Awatar użytkownika
AQ/a

AQ/a Pon Wrz 30, 2013 3:17 pm

Jak zgłosić się się tego pana z moim pytaniem?
Awatar użytkownika
Stfan

Stfan Czw Lut 06, 2014 12:03 am

Uważam że audycja która jest prowadzona daje dużo do myślenia,proszę o częsty numer telefonu do radiowej jedynki.
Awatar użytkownika
kazeko5510@wp.pl

kazeko5510@wp.pl Pon Lut 17, 2014 1:40 pm

AQ/a napisał(a):Jak zgłosić się się tego pana z moim pytaniem?

Jestem właścicielem nieruchomości o powierzchni 1200 mkw na której jest wybudowany dom. Powierzchnia zabudowy domu mieszkalnego 130 mkw, powierzchnia użytkowa 240 kw. Za nieruchomość mam naliczony podatek od powierzchni gruntu tj. 1200x,021zł oraz podatek od powierzchni u zytkowej domu mieszkalnego 240x0,57zł. Czy słusznie naliczono mi podatek od powierzchni całkowitej działki, tj. od 1200 mkw? Moim zdaniem powinienem płacić podatek od owierzchni 1070 mkw, bo tak to urząd ściąga nielegalnie podwójny podatek od powierzchni , jaki zzajmuje na działce dom, a od powierzchni użytkowej przecież płacę podwyższona stawke podatkową.

Kazek
Awatar użytkownika
LOrak

LOrak Pią Mar 21, 2014 5:40 pm

Ciekawe , czy pan janusz byłby w stanie dowiedzieć się jakie przepisy pozwalają w Kielcach beztrosko parkować na chodnikach i trawnikach które powoli przeobrażają się w klepiska. Choćby na ul. Żeromskiego, Głowackiego, Prostej i innych. Straż miejska ani policja nikogo tam nie niepokoi.
Awatar użytkownika
zygzag

zygzag Pią Kwi 10, 2015 1:30 pm

nie tylko P. Weissa wyrzucono - patrz Jaworowicz, Bober - tak też było 30 lat temu....Dalej są tacy co wyrzucają tylko przemawiają inaczej.........
A na dziś : usiłuję zgłosić do P. Weissa temat i nie widać gdzie to zrobić?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości