WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aniela

Janusz Weiss zwolniony z Radia ZET

aniela Pon Lip 01, 2013 1:03 pm

Lagardere policzyli i wyszło im że tak będzie taniej.
Awatar użytkownika
kamil

Re: Janusz Weiss zwolniony z Radia ZET

kamil Pon Lip 01, 2013 1:17 pm

To jest koniec pewnej epoki w Zetce.Teraz będzie coraz gorzej.
Awatar użytkownika
Wujek

Wujek Pon Lip 01, 2013 1:28 pm

Szkoda, bo ten Pan idealnie pasowal do slimaczego tempa tego radia. Czy tylko ja mam wrazenie, ze wszystkie radia starzeja sie wraz z targetem z lat 90.? Wtedy bylo szybko, wesolo i dynamicznie. Teraz jest sucho, czerstwo, nudno. Z RMF nie jest lepiej - to radio moze nazywac sie Ciechocinek FM.
Awatar użytkownika
endrju

endrju Pon Lip 01, 2013 1:38 pm

kiedyś tego radia sie z przyjemnością słuchało, a teraz to jednym słowem - ŻAL
Awatar użytkownika
Big

Big Pon Lip 01, 2013 1:38 pm

To dobrze. Kazdy przynajmniej raz powinien stracic prace. I przez pewien czas jej szukac. To wielce pouczajace doswiadczenie. Uczy pokory. Nie ma swietych krow. Do pana Weissa nic nie mam, ale przynajmniej moze przejsc na emeryture, nie to co znakomita wiekszosc innych zwalnianych z mediow.
Awatar użytkownika
Szwagier

Szwagier Pon Lip 01, 2013 1:47 pm

Wujek bo Ten Młody Target siedzi na Soundcloud i Spotify albo Deezer
Awatar użytkownika
Szochet

Szochet Pon Lip 01, 2013 2:07 pm

a gdyby go zwolnili po 25 latach ,to byłaby jakas różnica ??? Aj waj, straszny mi njuz, że Weissa zwolnili... :-) jak mnie Wildstein zwalniał po 12 latach pracy w TV - Politruk , pies z kulawa noga sie nie zająknął... i żyję :-).
Awatar użytkownika
Zetka wciąż wpatrzona w RMF

Zetka wciąż wpatrzona w RMF Pon Lip 01, 2013 2:23 pm

Z Kopca zwolnili Montera. W Zecie pomyśleli więc, że nie mogą być gorsi.
Awatar użytkownika
nkit

nkit Pon Lip 01, 2013 2:38 pm

no i mamy epokę "dziennikarza" Nosela który głupkowatym programem obskakuje już trzecią stację radiową i wciąż robi to samo... żadnego pomysłu na siebie , zero osobowości i ........ szkoda pisać.
Awatar użytkownika
Dr.Radio

Dr.Radio Pon Lip 01, 2013 3:16 pm

Coś mi się wydaje, iż te ciągłe zmiany w Eurozecie nie przynoszą oczekiwanych rezultatów... może problem tkwi w innym miejscu ... np. na stanowisku Prezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego ... Pora aby Lagardere rozliczył pewne osoby z wyników ...
Awatar użytkownika
Robi

Robi Pon Lip 01, 2013 3:39 pm

Każdy wie, że facet był nudny i nic świeżego od dawna nie wnosił. Tzw. twarze radia zet biorą kasę, której później nie starcza na prawdziwych dziennikarzy i fachowców znających media, na których to radio stoi. kasę weissa powinny dostać osoby, które robią w redakcji za kilka osób, a nie tylko błyszczą, a które dla rynku medialnego są cenne. Rafał, stawiaj na tych dzięki, którym to radio naprawdę gra i funkcjonuje!
Awatar użytkownika
Syn

Syn Pon Lip 01, 2013 5:48 pm

Szwagier nie pitol, bo ja kasy nie mam na "dizery i spotify", bo za to się płaci, a na melanże muszę mieć hajs.
Awatar użytkownika
miki

miki Pon Lip 01, 2013 5:49 pm

Koledzy Pana Janusza powtarzają od lat, że:
- "nie należy zakładać, że całe życie będziemy robić to samo i w jednym miejscu...";
- "nie ma ludzi niezastąpionych...";
- "jak zwalniają, to będą zatrudniać...";
- "kto ma władzę ten rządzi..."
skąd zatem takie zdziwienie?
Awatar użytkownika
herbatka fix

herbatka fix Pon Lip 01, 2013 5:50 pm

Lagardere to powinno na Eurozet karę nałożyć, bo burdel robią i to wcale nie dąży do poprawy słuchalności...
Awatar użytkownika
Analityk

Analityk Pon Lip 01, 2013 7:52 pm

Weiss bawił się w piaskownicy Solidarność, ale z tego tytułu dostać można ewentualnie dodatek do emerytury. Teraz on i jego wnukowie będą żyli w takiej Polsce jaką stworzyli z kolegami. A sądząc po sytuacji Gazety Wyborczej i jeszcze kilku redakcji- różowo wcale nie będzie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość