[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jarosław Antychowicz: Moja praca to... sposób na zarabianie pieniędzy połączony z adrenaliną

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marcin (warszawa2012@interia.pl)

Jarosław Antychowicz: Moja praca to... sposób na zarabianie pieniędzy połączony z adrenaliną

Marcin (warszawa2012@interia.pl) Pią Kwi 27, 2012 7:56 am

Nie wiem, jak inni ale Jarek ten kwestionariusz wypelnil szczerze - naprawde wszystkim poleca znakomite espresso i czekoladki (albo sliwkowa czekolade do picia) w wyjatkowo uroczym (i pod wieloma wzgledami wyjatkowo pieknym) lokalu:))
Awatar użytkownika
:)

Re: Jarosław Antychowicz: Moja praca to... sposób na zarabianie pieniędzy połączony z adrenaliną

:) Pią Kwi 27, 2012 10:57 am

z tego co mi wiadomo infinity miało wjazd za nielegalne oprogramowanie, niedziwne więc, że spot nie spotkał się ze zrozumieniem ;)
Awatar użytkownika
Jarek Antychowicz

Re: Jarosław Antychowicz: Moja praca to... sposób na zarabianie pieniędzy połączony z adrenaliną

Jarek Antychowicz Pią Kwi 27, 2012 11:37 am

To prawda że mieliśmy "szeroko zakrojoną kontrolę oprogramowania" jednak od lat pracowaliśmy na legalnym oprogramowaniu i wszystko skończyło się dobrze. Potrzebowaliśmy chwilkę na odgrzebanie wszystkich licencji.
Spraw nie dotyczy piractwa ale motywacji myślę, że w komentarzach pod tym spotem na youtube użytkownicy napisali już wszystko :)
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pią Kwi 27, 2012 2:43 pm

Mogłaby też higienistka skontrolować stan paznokci - obrzydliwie na prezentacji wygląda czarny brud za nimi panie Jarku...
Za to zdjęcie podrasowane (vel. wymuskane) w PhotoShopie przynajmniej ;)
Awatar użytkownika
Balsamo Astralli

Balsamo Astralli Nie Maj 13, 2012 9:40 pm

No, ale przynajmniej słucha NoMeansNo i Bittovej. To mu się chwali.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości