WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ala

Jarosław Kaczyński, Donald Tusk czy Janusz Palikot? Kto dostanie “Lustro Szkła kontaktowego”?

ala Pią Wrz 13, 2013 12:33 am

Szkło kontaktowe ...jest fajne,,oglądam, ale stanowczo za mało jest telefonów od widzów.
Awatar użytkownika
Ja3

Re: Jarosław Kaczyński, Donald Tusk czy Janusz Palikot? Kto dostanie “Lustro Szkła kontaktowego”?

Ja3 Pią Wrz 13, 2013 8:36 am

Czuję wstręt, gdy zmieniając kanały przypadkowo trafię na to "coś". Kilka razy zmusiłem się, by obejrzeć ten program - prymitywny żart dla analfabetów, sztuczne uśmieszki i jasno określona linia polityczna. Niby ma być śmiesznie, a jest żałośnie.
Awatar użytkownika
Tomasz

Re: Jarosław Kaczyński, Donald Tusk czy Janusz Palikot? Kto dostanie “Lustro Szkła kontaktowego”?

Tomasz Pią Wrz 13, 2013 10:57 am

Świetny program, wyśmiewający wszystkich po kolei - czym podpada pewnej części społeczeństwa, bo jak wiadomo z pewnej jedynie polskiej partii i jedynie polskiego wodza szydzić nie wolno :D
Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Yogidługonogi Pią Wrz 13, 2013 11:08 am

Czy ten program prowadzi cudownie ocalony z holocaustu na Wódstoku, niejaki Miecugow, oskarżyciel zbrodniarza, który ośmielił się go szturchnąć? Oficjalnie proponuję jego kandydaturę do lustra. Przy okazji: czy do słowników wyrazów bliskoznacznych już wstawiono słowo "szturchnięcie" jako pokrewne do "holocaust"?
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pią Wrz 13, 2013 12:32 pm

Yogidługonogi , rozumiem, ze jak ktoś ciebie by tak szturchnął albo Jarka, to byś nie miał tego za złe i jeszcze bys tamu przyklasnął :D ??
Awatar użytkownika
Tomku, drogi Tomku

Tomku, drogi Tomku Pią Wrz 13, 2013 1:56 pm

Masz rację, natychmiast odwoływałbym się do prześladowania pierwszych chrześcijan. Zawsze tak robię, kiedy mnie ktoś potrąci na ulicy. My, pisiory, tak mamy.
Awatar użytkownika
Arek44

Arek44 Pią Wrz 13, 2013 11:52 pm

Bukmacherzy chyba nie będą robić zakładów.... W tym programie wysapują różnej maści ćwierćinteligenci i myślą, że będą ich wciąż zapraszać za kasiorę jeżeli będą ciągle dowaląć wiadomo komu. Ten program śmieszy chyba tylko ich autorów.
Awatar użytkownika
kargul

kargul Sob Wrz 14, 2013 12:06 pm

Nadejszla wiekopomna chwila....tyle w temacie. .........Kazie z ......nie wydurniajcie się....placa wam za pisanie tych bzdur...czy cos?........
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości