WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pixx

Jarosław Kaczyński w spocie wyborczym przy herbacie z Krzysztofem Czabańskim. "Dzięki tobie wielka zmiana w TVP"

Pixx Śro Wrz 25, 2019 10:14 am

Boże żenada. Słodzą sobie jakby mieli za moment już nie powiem co zrobić.
Awatar użytkownika
jarek k. pierwsze człowiek w Poslce

Re: Jarosław Kaczyński w spocie wyborczym przy herbacie z Krzysztofem Czabańskim. "Dzięki tobie wielka zmiana w TVP"

jarek k. pierwsze człowiek w Poslce Śro Wrz 25, 2019 10:15 am

Nie wierzę, że Jarosław Kaczyński nie widzi, co ta ekipa zrobiła z TVP. Wszak on musi pamiętać czasy TVP z PRL-u. Liczyłem na DOBRĄ ZMIANĘ - również w tym obszarze. NIE idźcie tą drogą.
Awatar użytkownika
piotr badowski

Re: Jarosław Kaczyński w spocie wyborczym przy herbacie z Krzysztofem Czabańskim. "Dzięki tobie wielka zmiana w TVP"

piotr badowski Śro Wrz 25, 2019 10:20 am

Mój Boże, jednak komuna wraca :D
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Wrz 25, 2019 10:25 am

"Cztery lata temu jak się otworzyło telewizję publiczną to było słabo i jednostajnie, a dzisiaj… nie ma telewizji... wielka zmiana, naprawdę wielka zmiana. I to zmiana, którą uzyskaliśmy dzięki tobie" :D
Awatar użytkownika
Ster

Ster Śro Wrz 25, 2019 10:31 am

A kiedy Dworak był szefem KRRiTV przez parę lat pisowcy mówili o nim "były działacz PO" bo był chyba radnym czy kimś takim
Awatar użytkownika
Redakcja

Redakcja Śro Wrz 25, 2019 10:43 am

To jest tak żenujące, że aż zęby bolą. Śliski Towarzysz Czabański zawsze na posterunku.
Awatar użytkownika
ddb

ddb Śro Wrz 25, 2019 11:02 am

Jestem stałym słuchaczem radiowej Trójki (mimo wszystko). Od trzech - czterech tygodni Pana Czabańskiego słyszę kilka razy dziennie, przynajmniej dwa razy w ramach serwisu informacyjnego. No normalnie trzecia osoba w państwie się zrobiła :) Wcześniej nigdy go nie słyszałem (jakoś mi nie żal...)
Awatar użytkownika
łukasz jakubiec

łukasz jakubiec Śro Wrz 25, 2019 11:02 am

jak się 4 lata temu włączyło TVP to było słabo i jednostajnie. teraz wielka zmiana.. jest jednostanie i słabo...
Awatar użytkownika
wojtek

wojtek Śro Wrz 25, 2019 11:02 am

Śmieszki na końcu są creme de la creme!
Awatar użytkownika
wincey&wincey

wincey&wincey Śro Wrz 25, 2019 11:41 am

ohyda. brakuje jeszcze spoconego arcybiskupa
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Śro Wrz 25, 2019 11:55 am

"jarek k. pierwsze człowiek w Poslce" napisał(a): Nie wierzę, że Jarosław Kaczyński nie widzi, co ta ekipa zrobiła z TVP. Wszak on musi pamiętać czasy TVP z PRL-u. Liczyłem na DOBRĄ ZMIANĘ - również w tym obszarze. NIE idźcie tą drogą.

A jaka zmiana przeprowadzona przez tę ekipę była DOBRA?
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Śro Wrz 25, 2019 11:57 am

Namaszczenie rodem z Korei Pn albo ZSRR...
Awatar użytkownika
wujek

wujek Śro Wrz 25, 2019 11:57 am

"jarek k. pierwsze człowiek w Poslce" napisał(a): Nie wierzę, że Jarosław Kaczyński nie widzi, co ta ekipa zrobiła z TVP. Wszak on musi pamiętać czasy TVP z PRL-u. Liczyłem na DOBRĄ ZMIANĘ - również w tym obszarze. NIE idźcie tą drogą.

Muszę Cię zaskoczyć, ale jednak Pan Kaczyński w PRL był przez chwilę sporą gwiazdą filmową, po tym jak zagrał z bratem w filmie. To nie były takie złe czasy dla tego Pana i może je wspominać całkiem miło.
Awatar użytkownika
DziennikarzPolski

DziennikarzPolski Śro Wrz 25, 2019 12:16 pm

Największy szkodnik polskich mediów, niedojda, która gdziekolwiek się pojawi pozostawia za sobą zniszczenia niewyobrażalnych rozmiarów. Nie ma ani jednej placówki medialnej, która sama z siebie chwaliłaby jego dokonania.

Panie prezesie Kaczyński, stawiając na towarzysza Czabańskiego - zaszkodził Pan Polsce.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Wrz 25, 2019 12:35 pm

Scena idealna do "ucha prezesa".
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość