WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Widz

Jarosław Wittstock nowym prezesem Grupy Lotos, Mateusz Bonca odwołany

Widz Pią Gru 06, 2019 11:55 pm

To dobra decyzja dla Lotosu.
Awatar użytkownika
Super

Re: Jarosław Wittstock nowym prezesem Grupy Lotos, Mateusz Bonca odwołany

Super Sob Gru 07, 2019 1:50 am

Prezes Wittstock to konkretny manager i profesjonalista. Dobra decyzja RN
Awatar użytkownika
LOTOS

LOTOS Sob Gru 07, 2019 11:25 am

" Super" napisał(a): Prezes Wittstock to konkretny manager i profesjonalista. Dobra decyzja RN

Dlatego od kilku lat przeprowadza czystkę wszystkich osób sympatyzujących z PiS w Lotosie, nie wiesz o czym piszesz!
Awatar użytkownika
seba

seba Sob Gru 07, 2019 1:32 pm

Nowi Minister to i nowi prezesi, Peako, Lotos … ciekawe jaka spółka będzie kolejna
Awatar użytkownika
OO

OO Nie Gru 08, 2019 1:43 pm

"LOTOS" napisał(a):
" Super" napisał(a): Prezes Wittstock to konkretny manager i profesjonalista. Dobra decyzja RN

Dlatego od kilku lat przeprowadza czystkę wszystkich osób sympatyzujących z PiS w Lotosie, nie wiesz o czym piszesz!

OOOO to juz opinia z krainy mchu i paproci. Odchodzą Ci, którzy do pracy się jakoś nie
Awatar użytkownika
Wiem

Wiem Nie Gru 08, 2019 1:56 pm

"LOTOS" napisał(a):

Wiem O czym piszę. Jak w każdym zakładzie ludzie odchodzi i przychodzą. I firma zegna się z tymi, którzy nie radzą sobie lub nie chcą radzić.
Awatar użytkownika
Zeze

Zeze Sob Gru 28, 2019 7:34 pm

"Wiem " napisał(a):
"LOTOS" napisał(a):

Wiem O czym piszę. Jak w każdym zakładzie ludzie odchodzi i przychodzą. I firma zegna się z tymi, którzy nie radzą sobie lub nie chcą radzić.

Chłopaku, PiS oficjalnie rządzi krajem, a jedną z największych spółek LOTOSem rządzi platforma. Nie masz najmniejszego pojęcia o czym piszesz, to nie ma nic wspólnego z kwalifikacjami czy merytoryką.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości