WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
M.

„Jeden dzień - wart całe życie" hasłem kampanii na temat samobójstw młodzieży

M. Wto Wrz 11, 2018 11:55 pm

Ważny temat
Awatar użytkownika
Waidmanns

Re: „Jeden dzień - wart całe życie" hasłem kampanii na temat samobójstw młodzieży

Waidmanns Śro Wrz 12, 2018 1:36 pm

Ja tez mysle,ze to jest wazny temat.Bo zdarza sie tak,ze miedzy dzieckiem a rodzicami jest odlegla przepasc.Zero kontaktu.Niektorzy rodzice potrafia tylko pouczac,umoralniac i wymagac zamiast postarac sie choc troche zrozumiec swoje dziecko.A przeciez czasami wystarczy tak po prostu,po ludzku,polozyc reke na ramieniu i powiedziec,np."Bardzo Cie kocham".Czy to tak wiele?Sa tez sytuacje kiedy rodzice zwyczajnie odtracaja dziecko,bo nie jest ono takie jakie wedlug nich powinno byc.I to jest bardzo straszne.Ja nie jestem juz nastolatkiem,nigdy tez nie probowalem popelnic samobojstwa i zawsze obce mi byly takie mysli.Ale przeciez nie kazdy tak do tego podchodzi.Wiele mlodych ludzi potrzebuje wsparcia.Przede wszystkim wlasnie od swoich rodzicow.Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
m

Re: „Jeden dzień - wart całe życie" hasłem kampanii na temat samobójstw młodzieży

m Sob Wrz 15, 2018 9:34 pm

Oddalabym wszystko by spedzic jeden dzien z moim synem. Wszystko.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość