[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jedenasty sezon „Policjantek i policjantów” jesienią w Czwórce (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pfxxx

Jedenasty sezon „Policjantek i policjantów” jesienią w Czwórce (wideo)

Pfxxx Pią Sie 30, 2019 9:52 am

PiP zamienia się brazylijski serial.
Białach odchodzi z policji, chyba razem Olą Wysocką.
Szymon ma dziecko.
Stażyści z PUP piszą scenariusz czy co?
Awatar użytkownika
Daniel

Re: Jedenasty sezon „Policjantek i policjantów” jesienią w Czwórce (wideo)

Daniel Pią Sie 30, 2019 12:18 pm

Kolejny gniot.
Plus Septagon o czym nawet nie wspomne. Gniot do kwadratu.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pią Sie 30, 2019 10:29 pm

Tak się może wydawac ze to gniot.Te wątki prywatne są fajne.A nie tylko robota tak jak było w w11.
Awatar użytkownika
Czytelnik

Czytelnik Pon Wrz 02, 2019 2:23 pm

"Tomasz" napisał(a): Tak się może wydawac ze to gniot.Te wątki prywatne są fajne.A nie tylko robota tak jak było w w11.

To się nie wydaje gniotem, to jest gniotem, do tego propagandowym, bo wybiela tych, którzy zamiatali pod dywan sprawę morderstwa Stachowiaka. Wrocław powinien się wstydzić.
Awatar użytkownika
fanka

fanka Pią Lut 14, 2020 7:09 pm

bardzo bym chciała prosić policjanci i policjantki nową serię i pardzo proszę z Wojtkiem sukiennikiem czy będzie grał w innych filmach trudne sprawy na sygnale dlaczego ja bardzo proszę o odp bo mi się podoba jego rola
Awatar użytkownika
fanka

fanka Pią Lut 14, 2020 7:14 pm

"fanka " napisał(a): bardzo bym chciała prosić policjanci i policjantki nową serię i pardzo proszę z Wojtkiem sukiennikiem czy będzie grał w innych filmach trudne sprawy na sygnale dlaczego ja bardzo proszę o odp bo mi się podoba jego rola
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości