WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Virtu

„Jedziemy” z Michałem Rachoniem w TVP Info od poniedziałku. Każde wydanie z dwoma częściami, krótsza „Minęła 8”

Virtu Sob Cze 22, 2019 1:39 am

JEDZIEMY z propagandą! Już od 07:10.
Awatar użytkownika
Nazwa niepoprawna

Re: „Jedziemy” z Michałem Rachoniem w TVP Info od poniedziałku. Każde wydanie z dwoma częściami, krótsza „Minęła 8”

Nazwa niepoprawna Sob Cze 22, 2019 5:56 am

A odzieje się znowu w strój penisa? Pasował mu.
Awatar użytkownika
Wojtek

Re: „Jedziemy” z Michałem Rachoniem w TVP Info od poniedziałku. Każde wydanie z dwoma częściami, krótsza „Minęła 8”

Wojtek Sob Cze 22, 2019 8:52 am

Jakoś ten styl prowadzenia programu, widoczne zaangażowanie polityczne i owo zawołanie "Jedziemy!" nie bardzo mi odpowiadają. To bardziej politykujący showman, niż spokojny i wyważony dziennikarz nadawcy publicznego.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Sob Cze 22, 2019 8:57 am

Ale jaki macie problem? To jest wina opozycji, która mogła sprzedać i zlikwidować tvp tylko po to aby nie wróciła do swoich bolszewickich korzeni. Zabrakło odwagi tak samo jak kilku głosów aby jednego pana postawić przed TS , bo było się budyniem, więc trzeba teraz pocierpieć. Każdy kto twierdzi że państwowe media są do czegoś potrzebne i że można je naprawić ordynarnie kłamie. Kosztowna iluzja.
Awatar użytkownika
Luka

Luka Sob Cze 22, 2019 9:12 am

Kto to jest ten Rachoń? I kto go będzie oglądał? A co z Popek? Ktoś mi odpowie na te pytania?
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Sob Cze 22, 2019 10:18 am

Hahaha jak się awansuje swoich flagowych propagandowych dziennikarzy
Awatar użytkownika
Irek

Irek Sob Cze 22, 2019 11:03 am

Na Wspólnej przed całe Lato od poniedziałku do czwartku 20:15 TVN Będzie gorąco...
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Sob Cze 22, 2019 11:04 am

Patologia program TVP INFO kto to ogląda rano ??? chyba nikt
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Sob Cze 22, 2019 1:13 pm

Wystąpi w stroju penisa?
Awatar użytkownika
Mirabelka

Mirabelka Sob Cze 22, 2019 2:29 pm

Śmieszą mnie nic nie wnoszące do dyskusji komentarze przepełnione jadem. Czym tłumaczyć tak niski poziom dyskusji w komentarzach? Nie podoba się program, to się go nie ogląda i tyle. Zbyt trudne?
Awatar użytkownika
Sylwia

Sylwia Sob Cze 22, 2019 2:35 pm

Zapowiada się ciekawy program, który będę z chęcią oglądała. Brawo! 10/10!
Awatar użytkownika
Dagmara

Dagmara Sob Cze 22, 2019 2:48 pm

Ciekawa formuła i ciekawy prowadzący!

Dobrze jest obejrzeć konkretną publicystykę prezentowaną w nowoczesnym studiu wykorzystującym najnowsze zdobycze techniki wizualizacji obrazu. Mowa oczywiście o rzeczywistości wirtualnej (virtual reality) wyświetlanej w studio.

To tak jakby prawdziwy Black Hawk wleciał do studia i zawisł w powietrzu. Ten huk wirnika! To musi robić wrażenie! I robi. Inny przykład - tworzące się tornado. Nagle budujące się. Do tego odgłos grzmotów i błyski w chmurach. Jak pierwszy raz pokazali tornado w rzeczywistości wirtualnej, miałam akurat głośność w telewizorze podkręconą i jak huknął piorun, to aż podskoczyłam! Coś niesamowitego.

Może ktoś napisać, że przesadzam. Ale nic z tych rzeczy! Po prostu samemu trzeba to przeżyć. Takie tornado albo przelot Black Hawka, żeby poczuć się jak na froncie w Afganistanie albo podczas tornada w USA. Potęga!

I taka właśnie rzeczywistość wirtualna zostaje nam oddana w programie Rachonia. Co tym razem nam przedstawią? Oglądajcie!
Awatar użytkownika
JUSTYNA

JUSTYNA Sob Cze 22, 2019 2:51 pm

Bardzo dobry program!! Daję 100 / 100!! Jedziemy!!
Awatar użytkownika
^^

^^ Sob Cze 22, 2019 4:48 pm

Jeśli kogoś swędzą pozytywne komentarze to nie musi od razu dawać minusa!
Awatar użytkownika
Tvpinfostopowicz

Tvpinfostopowicz Sob Cze 22, 2019 4:55 pm

Sory ale nigdzie nie jadę. Już dawno wysiadlem
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości