WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Uspokojony

„Jelita w normie, Ty w dobrej formie!” w nowej reklamie Normabiotic Complete (wideo)

Uspokojony Czw Kwi 16, 2020 10:42 pm

bardzo sie ciesze, ze postprodukcja zostala w calosci przeprowadzona zdalnie. Dzieki takim komunikatom umieszczanym w serwisie branzowym skierownaym do ludzi zajmujacych sie komunikacja czuje, ze nie bedzie mi szkoda gdy ktos zdalnie wywali mnie z pracy i przestane byc czescia tego udawanego, pompowanego swiatka
Awatar użytkownika
JJ

Re: „Jelita w normie, Ty w dobrej formie!” w nowej reklamie Normabiotic Complete (wideo)

JJ Pią Kwi 17, 2020 11:40 pm

Tylu ludzi zaangazowanych zeby naiwne durnie niszczyli sobie takimi specyfikami uklad trawienny
Awatar użytkownika
agatka

Re: „Jelita w normie, Ty w dobrej formie!” w nowej reklamie Normabiotic Complete (wideo)

agatka Wto Kwi 28, 2020 2:13 pm

Jest jak jest, trzeba się przystosować i fajnie, że wiele rzeczy można zdalnie robić. Siedzę już 6 tydzień na home office i chciałabym już normalnie chodzić do pracy i spotykać się z rodziną czy znajomymi. Od lat mam problemy z jelitami i długie siedzenie mocno im nie sprzyja, więc zaczęłam łykać debutir na poprawę ich pracy. Od dawna chciałam go przetestować, ale nie wiedziałam jaka będzie reakcja organizmu, a teraz spędzam dużo czasu w domu, przy mojej łazience, więc spokojnie zaczęłam go brać. Ale działa ok, jelita lepiej pracują i nie było żadnych rewolucji.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości