WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ufo

Jerzy Owsiak: TVP powinna relacjonować finał WOŚP, bo to akcja obywatelska, a ja płacę abonament RTV

Ufo Pon Sty 16, 2017 5:58 pm

Pan Owsiak chyba zapomniał, że akcje charytatywne nie są przymusowe.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Re: Jerzy Owsiak: TVP powinna relacjonować finał WOŚP, bo to akcja obywatelska, a ja płacę abonament RTV

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sty 16, 2017 6:13 pm

Zażenowanie - zażenowaniem ale to przestępstwo, że finansowana publicznie tv nie wypełnia swoich obowiązków ustawowych. Chyba, że ominął mnie moment, że wprost zadekretowano z Żoliborza, że jest to partyjna tv nadająca z pisuaru :( W takim wypadku nazwa TVPiS winna być w logo wprost ale finansowana przez piśków.
Hańba na pisowskie gęby ocierające sobie ryje Polską, Ojczyzną i dobrem obywateli :(
Awatar użytkownika
j

Re: Jerzy Owsiak: TVP powinna relacjonować finał WOŚP, bo to akcja obywatelska, a ja płacę abonament RTV

j Pon Sty 16, 2017 6:37 pm

Akcja obywatelska? Piszecie, że jak się nie wrzuci do puszki to nie można ze sprzętu WOŚP korzystać, domagacie się relacjonowania w telewizji. Jaka inna organizacja tak działa bo chyba nie wiem?
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 16, 2017 6:44 pm

Wejdźcie sobie na twittera jak go lubicie cytować i sprawdźcie ile tam jest tekstów, że jak nie dasz na WOŚP to podpisz, że nie będziesz z ich sprzętu korzystać. Jakby leczenie w szpitalu za darmo było i Owsiak je finansował Polakom ze zbiórki.
Awatar użytkownika
j jak jajco

j jak jajco Pon Sty 16, 2017 6:52 pm

j - nie fantazjuj, nie zmyślaj, owsiak od zawsze powtarzał, że sprzęt jest dla każdego, nawet kto się nie zrzuca, podkreślał to choćby rok temu przy akcji posła pięty.
Awatar użytkownika
tak to wygląda

tak to wygląda Pon Sty 16, 2017 7:43 pm

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a):
Hańba na pisowskie gęby ocierające sobie ryje Polską, Ojczyzną i dobrem obywateli

O proszę to zupełnie tak samo jak z tobą - gęba pełna frazesów o demokracji, Polsce itd. a tak naprawdę chodzi tylko i wyłącznie o własne dobro i jak największą kaskę wpływającą na konto
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 16, 2017 7:48 pm

"j jak jajco" napisał(a): j - nie fantazjuj, nie zmyślaj, owsiak od zawsze powtarzał, że sprzęt jest dla każdego, nawet kto się nie zrzuca, podkreślał to choćby rok temu przy akcji posła pięty.

Wejdź na twittera i nie chrzań.
Awatar użytkownika
j

j Pon Sty 16, 2017 7:50 pm

Nie napisałem, że Owsiak takie tweety zamieszczał tylko, że mogą zacytować tych którzy na każdą wzmiankę, że nie daje się na WOŚP wyskakują z formularzem.
Awatar użytkownika
Ała

Ała Pon Sty 16, 2017 7:51 pm

Kwestia abonamentu Owsiaka ma niewielkie znaczenie.

Ważniejsze jest to, że wczoraj nie działo się w kraju nic bardziej masowego, bardziej widocznego ani bardziej godnego wsparcia.
I każdy, kto w ostatnich latach miał okazję odwiedzić porodówki, o tym wie.
Za chwilę Kurski będzie ojcem i jeśli wybierze szpital publiczny, jego dziecko będzie korzystać ze sprzętu WOŚP. Nawet, gdyby nie chciał, ten sprzęt jest wszędzie.

Moje dziecko korzystało z inkubatora, monitora oddechu i badania słuchu z WOŚP. A żona z łóżka przeciwodleżynowego (niestety tylko dwie sale poporodowe miały łóżka od Owsiaka, przed porodem podkładaliśmy karimatę na państwowe sprężyny).

Więc za takie numery, jak wczorajsze udawanie, że nie ma WOŚP, mam ochotę wziąć takiego politykiera za łeb i przeciągnąć go po tych salach na porodówce. Niech patrzy!
Awatar użytkownika
Ała

Ała Pon Sty 16, 2017 7:52 pm

Zapomniałem! KTG też było od Owsiaka!
Awatar użytkownika
!!!!!

!!!!! Pon Sty 16, 2017 7:58 pm

Małość, małość wylewa się z p.Kurskiego, p.Paczuski i ich protektorów. OHYDA!
Awatar użytkownika
Ała

Ała Pon Sty 16, 2017 7:58 pm

"j" napisał(a):
"j jak jajco" napisał(a): j - nie fantazjuj, nie zmyślaj, owsiak od zawsze powtarzał, że sprzęt jest dla każdego, nawet kto się nie zrzuca, podkreślał to choćby rok temu przy akcji posła pięty.

Wejdź na twittera i nie chrzań.

Walnij się w swój łeb! Moje dziecko urodziło się na owsiakowym sprzęcie i NIKT mnie nie pytał, jakie mam poglądy, ani czy daję na WOŚP!
NIKT!
Awatar użytkownika
TP

TP Pon Sty 16, 2017 8:01 pm

Akcja obywatelska ale zysk prywatny ;)
Awatar użytkownika
Szydło

Szydło Pon Sty 16, 2017 8:01 pm

Biedne dzieci poświęcają niedzielę, marzną i zbierają za darmo ?
Dlaczego, po zebraniu datków i policzeniu zawartości puszki, 10% nie dostaje to biedne dziecko, które to zebrało ? Ono robi to za friko, a ponad 10% z tej puszki idzie roczne utrzymanie całej góry orkiestry.
Jest to zbiórka publiczna, wię było pytanie o przepływ gotówki między orkiestrą a dziwną spółką rodzinną, Owsiak zamiast udzielić rzeczowej odpowiedzi robił chodził po stole między słoikami.........
Awatar użytkownika
!!!!!

!!!!! Pon Sty 16, 2017 8:07 pm

"Szydło" napisał(a): Biedne dzieci poświęcają niedzielę, marzną i zbierają za darmo ?
Dlaczego, po zebraniu datków i policzeniu zawartości puszki, 10% nie dostaje to biedne dziecko, które to zebrało ? Ono robi to za friko, a ponad 10% z tej puszki idzie roczne utrzymanie całej góry orkiestry.
Jest to zbiórka publiczna, wię było pytanie o przepływ gotówki między orkiestrą a dziwną spółką rodzinną, Owsiak zamiast udzielić rzeczowej odpowiedzi robił chodził po stole między słoikami.........

No bo widzisz: te dzieci są szlachetniejsze od ciebie...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 8 gości