[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jesień w TVP1: „Warto rozmawiać” i „Chodzi o pieniądze” zamienione miejscami

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

Jesień w TVP1: „Warto rozmawiać” i „Chodzi o pieniądze” zamienione miejscami

rozbawiony piSSem Czw Sie 11, 2016 4:29 am

"Warto rozmawiać" czemu taaaaaaaaaaaaaaaki hicior przesunięto na późniejszą godzinę :D :D :D
Widać partia uznała, że II zmiana nie zdążyłaby obejrzeć na żywo tego pasjonującego, obiektywnego programu o licencję którego zabijają się BBC a nawet NHK :D :D :D
Awatar użytkownika
Pełna zgoda

Re: Jesień w TVP1: „Warto rozmawiać” i „Chodzi o pieniądze” zamienione miejscami

Pełna zgoda Czw Sie 11, 2016 7:47 am

"rozbawiony piSSem" napisał(a): "Warto rozmawiać" czemu taaaaaaaaaaaaaaaki hicior przesunięto na późniejszą godzinę
Widać partia uznała, że II zmiana nie zdążyłaby obejrzeć na żywo tego pasjonującego, obiektywnego programu o licencję którego zabijają się BBC a nawet NHK

W towarzystwie miłego, przyjaznego ludziom i światu pana Jana przyjemniej zasypiać....
Awatar użytkownika
prawnik

Re: Jesień w TVP1: „Warto rozmawiać” i „Chodzi o pieniądze” zamienione miejscami

prawnik Czw Sie 11, 2016 8:04 am

Moje wiosenne wspomnienia o "Warto rozmawiać":
Weszło do ramówki, więc postanowiłem obejrzeć. Raczej z ciekawości, niż z chęci. Włączyłem sobie, zasiadłem na kanapie. Zaczęli rozmawiać. Po chwili przesiadłem się w róg kanapy i oparłem się o zalegającego tam pluszaka.
Próbowałem oglądać. Coś tam mówili.
Po jakimś czasie obudziło mnie dziecko, wołając, że chce bajki na JimJam.

Od tej pory w porze "Warto rozmawiać" króluje u mnie "Leśne królestwo Bena i Holly" lub podobne produkcje. Nawet pouczające. Ba! Czasem śmieszne!
Awatar użytkownika
POlak

POlak Czw Sie 11, 2016 8:17 am

Od stycznie tego roku w ogóle nie oglądam żadnego kanału TVP. Przez to zacząłem więcej czytać książek. To robi dobrze dla sytemu nerwowego i dla mózgu. Polecam.
Awatar użytkownika
wg

wg Czw Sie 11, 2016 9:05 am

Reanimacja Janka Pospieszalskiego na kolanie u Elżbiety Jaworowicz.
Awatar użytkownika
ciw

ciw Czw Sie 11, 2016 2:21 pm

"Chodzi o pieniądze " przede wszystkim.
Awatar użytkownika
MOOOOOOOOO

MOOOOOOOOO Czw Sie 11, 2016 2:29 pm

HA HA HA HA BLA BLA BLA
Awatar użytkownika
kicia

kicia Czw Sie 11, 2016 5:11 pm

"POlak" napisał(a): Od stycznie tego roku w ogóle nie oglądam żadnego kanału TVP. Przez to zacząłem więcej czytać książek. To robi dobrze dla sytemu nerwowego i dla mózgu. Polecam.
zadnego informacyjnego ani publicystycznego programu ale czasami złamię się na jakiś serial albo film
Awatar użytkownika
janusz cebulak

janusz cebulak Pią Sie 12, 2016 4:07 am

Czyli czwartkowe pasmo całkowicie do luftu. Najpierw "Ojciec Mateusz", potem kultowa Jaworowicz, na końcu Pospieszalski. Nihil novi od kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu lat. Niektórzy seniorzy mogą być zadowoleni, reszta czwartek w TVP oleje. I słusznie, bo co władza to robi to samo - betonuje telewizję publiczną. No trudno się mówi, kilku widzów mniej, jakiś rozbawionyczymśtam sobie komentarz walnie, ktoś książkę przeczyta, a ja będę żył dalej jakby nic się nie stało. Bo nic się nie stało.
Awatar użytkownika
rrr

rrr Sob Sie 13, 2016 1:00 am

dobra zmiana program pospieszala wczesniejszy etz byl w czwartki:)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości