[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Jesienią aż 9 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pawel

Jesienią aż 9 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

Pawel Pią Wrz 03, 2021 6:44 am

Dla mnie stacja informacyjną to taka,która nadaje na żywo tu i teraz.Pomimo,ze mam W24 w NTC to na 1. miejscu będzie TVPinfo.Z całym szacunkiem,ale nie widzę powodzenia Wydarzen24.
Awatar użytkownika
aaa

Re: Jesienią aż 9 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

aaa Pią Wrz 03, 2021 7:29 am

"Pawel" napisał(a): Dla mnie stacja informacyjną to taka,która nadaje na żywo tu i teraz.Pomimo,ze mam W24 w NTC to na 1. miejscu będzie TVPinfo.Z całym szacunkiem,ale nie widzę powodzenia Wydarzen24.

pisał Jacek a podpisał się Paweł:)
Awatar użytkownika
Poldek

Re: Jesienią aż 9 stacji informacyjnych w Polsce. „Rynek nie jest w stanie tego utrzymać”

Poldek Pią Wrz 03, 2021 7:37 am

Cóż Paweł. Skoro tak doceniasz relacje na żywo, to zwróć uwagę że obrady Sejmu w TVP Info są przerywane studiem i to akurat gdy głos w Sejmie ma opozycja. Ponadto komentuje się słowa polityków. To nie jest relacja, to jest kontrolowana realizacja.
Awatar użytkownika
ace

ace Pią Wrz 03, 2021 7:40 am

czy w Niemczech, GB i USA jest jakaś stacja telewizyjna newsowa z zagranicznym kapitałem? czy też nie są tak ubogaceni kulturowo i kapitałowo jak my.
Awatar użytkownika
Nina

Nina Pią Wrz 03, 2021 7:52 am

Straszny ten reżim. 9 stacji informacyjnych, w tym jedna z kapitałem zagranicznym.
Awatar użytkownika
Eieo

Eieo Pią Wrz 03, 2021 8:11 am

..., zróbcie lepsze rozeznanie ws. niemieckiego rynku. ZDF Info to stacja z programami dokumentalnymi i nie ma w nim newsów, z kolei Welt to stacja typowo newsowa.
Awatar użytkownika
Seba

Seba Pią Wrz 03, 2021 8:19 am

A co ma do tego kapitał zagraniczny?
Grupę TVN kupili jako grupę.
Mniej głowa boli od słuchania Trwam niż TVP info
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pią Wrz 03, 2021 8:26 am

Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść.
Awatar użytkownika
Nosek

Nosek Pią Wrz 03, 2021 8:38 am

Nikt normalny nie wytrzyma tyłu gadających głów.
Awatar użytkownika
Rio

Rio Pią Wrz 03, 2021 8:40 am

News24 jest robiona pod wybory jako "backup" w razie zamknięcia TVN. Przetrwa 2-3 lata. Chyba, że potem (ewentualna) nowa władza Dworakowi sypnie z państwowych spółek.
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Pią Wrz 03, 2021 8:47 am

"Eieo" napisał(a): ..., zróbcie lepsze rozeznanie ws. niemieckiego rynku. ZDF Info to stacja z programami dokumentalnymi i nie ma w nim newsów, z kolei Welt to stacja typowo newsowa.

Na tej samej zasadzie nie powinniśmy liczyć wPolsce, która jest bardziej stacją publicystyczną niż informacyjną (brak relacji na żywo, brak rozbudowanych dzienników). I tak samo TVP3, które jest regionalnym kanałem ogólnym - oprócz serwisów lokalnych jest tam dużo dokumentów i reportaży.
Po za tym PN, PN2 i Wydarzenia24 są jakby jednym tworem, tylko mają zapętlone powtórki na poszczególnych kanałach. Podobnie z TVN24 i z TVN24 BIS, które dublują programy. Spokojnie mogliby nadawać jako jeden kanał.
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Pią Wrz 03, 2021 8:48 am

Od wielu lat nie oglądam stacji informacyjnych. Zraził mnie absolutny brak . i (prymitywna) propaganda. Wolę radio.
Awatar użytkownika
.

. Pią Wrz 03, 2021 8:55 am

ale po co Polsatowi aż tyle informacyjnych kanałów? i Polsat News i Wydarzenia24... no chyba, że w jednym będzie nadawane obrady Sejmu a w innym jednocześnie to omawiane tak aby nie przerywać. Nie warto prznaczyś tych pieniędzy na szpitale, dla nauczycieli, na samotne matki?
Awatar użytkownika
Nick

Nick Pią Wrz 03, 2021 9:08 am

"." napisał(a): ale po co Polsatowi aż tyle informacyjnych kanałów? i Polsat News i Wydarzenia24... no chyba, że w jednym będzie nadawane obrady Sejmu a w innym jednocześnie to omawiane tak aby nie przerywać. Nie warto prznaczyś tych pieniędzy na szpitale, dla nauczycieli, na samotne matki?

Pozwól prywatnej firmie robić z kasą na co ma ochotę. Dlaczego mieliby swoje pieniądze dawać na szpitale czy nauczycieli, bo nie bardzo wiem?
Awatar użytkownika
PO

PO Pią Wrz 03, 2021 9:15 am

Koncesja dla TVN24 się należy tak jak każdemu kanałowi rosyjskiemu czy arabskiemu, który zarejestruje spółkę słup na lotnisku w Holandii.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości