WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
lol

Jesienią polska edycja Fort Boyard w Viaplay. Prowadzącymi Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga

lol Nie Cze 27, 2021 9:52 pm

Pasują tam jak pięść do oka :-)
Awatar użytkownika
DrVictór

Re: Jesienią polska edycja Fort Boyard w Viaplay. Prowadzącymi Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga

DrVictór Nie Cze 27, 2021 10:01 pm

Co? Blogerka modowa w roli mędrczyni Wieży Zagadek?

>kwestie równościowe
>parytety płci w obsadzie prowadzących

OK. To jednak celowo to zrobiono, by nie dać nikogo tam mądrego. A ta parka nie może się udać. Jednak wersja telewizyjna była lepsza.
Awatar użytkownika
Jacek

Re: Jesienią polska edycja Fort Boyard w Viaplay. Prowadzącymi Elżbieta Romanowska i Mariusz Kałamaga

Jacek Nie Cze 27, 2021 11:10 pm

Niestety skład prowadzących sugeruje, że program po reaktywacji może wyjść nie za ciekawie.
Awatar użytkownika
Jej

Jej Pon Cze 28, 2021 7:51 am

Super ze Tamara Gonzalez w takim programie. Ona idealnie pasuje akurat do tego typu programie. W agent była świetna mogli ja dac do prowadzenia albo do występu jako uczestnik. Znowu bylaby czarnym koniem jak w agencie
Awatar użytkownika
Jupiii

Jupiii Pon Cze 28, 2021 7:54 am

Jebac PISOWSKA telewizje w końcu Tamara tam gdzie pasuje czyli do rozrywki. Agent, Tzg, i te inne programy były świetne nie lubiłam jej tylko w pns bo nie cierpię tego el GENDEGO oblecha więc jej przez to też nie lubilam
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Pon Cze 28, 2021 8:05 am

Fajny program, ale jedna zmiana powinna być Klamaga jako medrzec Gonzalez Perea jako prowadząca drużynę. Na player można obejrzeć jej występ w Agent gwiazdy tvn edycja 1 . Gdzie taka sprytna i zawzieta że tylko ona robiła pierwsza edycja i Królik i Oświęcimski. Kto nie wierzy niech obejrzy tylko player 5 zł teraz zapierdziela
Awatar użytkownika
Do dr.Victor

Do dr.Victor Pon Cze 28, 2021 8:06 am

Widziałeś Agenta z Goznalez? Jak nie to się nie wypowiadaj bo akurat do takich programow jest 👍👍👍
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Pon Cze 28, 2021 10:09 am

Najgorszy skład jaki tylko mógł być.Na prowadzącego bym proponował Pawła Orleańskiego na prowadząca tu nikt mi do głowy nie przychodzi na mędrca Dobrym ruchem mógłby być ktoś mający doświadczenie w prowadzeniu teleturniejów tutaj mógłby byc Hubert Urbański ale tvn mógłby się nie zgodzić.
Awatar użytkownika
Olka

Olka Pon Cze 28, 2021 10:22 am

Za dzieciaka się oglądało ten program. Czekam z niecierpliwością zwłaszcza że od tańca z gwiazdami uwielbiam Tamarę więc kolejny plus
Awatar użytkownika
Szkoda

Szkoda Pon Cze 28, 2021 10:27 am

Szkoda że nie w tv😟 co do prowadzących to Kalamaga nie pasuje. Romanowska ok. Gonzalez ok chociaż jej w agencie nie lubiłam ale tam się w tym programie albo ja kochało albo nienawidziło , ale dzięki niej ta pierwsza edycja była najlepsza. Chociaż ona zadufana, fałszywa, ale inteligenta. No więc suma sumarow ok tylko Kałamaga no nieeee
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Pon Cze 28, 2021 11:31 am

Ten skład prowadzących to jakiś żart. Wygląda to tak, jakby nie chciało im się szukać do tego projektu odpowiednich ludzi tylko zadzwonili do tych, którzy wezmą wszystko i to też na pewno zgodzą się poprowadzić.
Awatar użytkownika
Roman

Roman Pon Cze 28, 2021 12:27 pm

Czekam. Elżbieta babka z jajami, Tamara ładna dziewczyna inteligentna, ale myślę że ten te karły będą również
Awatar użytkownika
Wow

Wow Pon Cze 28, 2021 12:56 pm

Super, że program wraca! Był kultowy wśród moich równieśników. Obejrzę z chęcią w odświeżonej wersji.
Awatar użytkownika
WidzJacek

WidzJacek Pon Cze 28, 2021 5:26 pm

Fort Boyard? A kogo to teraz kręci po Hotelach Paradise i innych tego typu. I za taką kasę? Kolejny przejaw arogancji wobec polskiego widza który już jest epokę do przodu
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Cze 28, 2021 10:20 pm

Super ze Kobieta w roli mędrca ! Świeżość i naturalność :) a Ela i Mariusz super jajcarze - także będzie fajna chemia! Dla mnie Bomba, ciekawe tylko jacy będzie uczestnicy
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości