WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Historyk sztuki

Jesienią premiera „Skazanej 2". „Najchętniej oglądany serial Player Original”

Historyk sztuki Pon Mar 21, 2022 9:14 am

Kolejny wytwór ze stajni "scenarzystów" TVN . Nie wiem jaki algorytm pisze im scenariusze czy to jest na zasadzie " hej widziałem taki serial na Netflixie o więzieniu , obejrzyjmy jeszcze kilka i zróbmy taki po naszemu. Hmm ale kto napisze scenariusz? Słuchaj moja córka chodzi do liceum i w ramach wprawiania się do matury machnie nam jakiś scenariusz."
To co wyprawia TVN to jakaś tragedia , scenariusz nie trzyma się kupy w sumie jest do D...
Wzięli wszystkie stereotypy , podkolorowali je i zrobili z tego parodię a intryga pisana jest na kolanie..Serial ten tym się tylko różni od Trudnych Spraw że jest lepiej zrealizowany natomiast poziom ten sam. W tym wszystkim szkoda Pani Kuleszy.
Awatar użytkownika
Ruda

Re: Jesienią premiera „Skazanej 2". „Najchętniej oglądany serial Player Original”

Ruda Pon Mar 21, 2022 10:44 am

Genialny serial, świetna Adamska i Kulesza!
Awatar użytkownika
xzzz

Re: Jesienią premiera „Skazanej 2". „Najchętniej oglądany serial Player Original”

xzzz Pon Mar 21, 2022 2:38 pm

"Ruda" napisał(a): Genialny serial, świetna Adamska i Kulesza![/ bzdura
Awatar użytkownika
Grochek

Grochek Pon Mar 21, 2022 8:13 pm

Lepsze się ogląda nowego super serial bo TVP same dno i nudne seriale brawo TVN
Awatar użytkownika
Emka

Emka Czw Mar 24, 2022 12:52 pm

No i świetnie, serial kapitalny!
Awatar użytkownika
Natkaaa

Natkaaa Pon Mar 28, 2022 9:31 pm

Bardzo mi się ten serial podobał i cieszę się, że będzie już w tym roku kontynuacja, teraz oglądam Tajemnicę zawodową, ten serial ma świetną obsadę występuje m.in. Różczka, Pazura, Stramowski, Arciuch, na player są dwa sezony
Awatar użytkownika
Lolinka

Lolinka Śro Maj 25, 2022 9:29 pm

cieszę się, że będzie kontynuacja już w tym roku, nie ma nic gorszego niż czekanie latami :D oby było dużo Pati, Adamska wypadła w tej roli super
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 10 gości