WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rurku

Jest skarga na „Roast Kuby Wojewódzkiego”. KRRiT zajmie się sprawą

rurku Pią Lut 19, 2016 9:20 am

Czuję ból dupy u tego co złożył tą skargę.
Awatar użytkownika
kuba

Re: Jest skarga na „Roast Kuby Wojewódzkiego”. KRRiT zajmie się sprawą

kuba Pią Lut 19, 2016 9:49 am

kuba trzymaj nie daj się tych pisiorom
Awatar użytkownika
Wiolak

Wiolak Pią Lut 19, 2016 10:06 am

Moim zdaniem Podsiadło pozamiatał. Można to zrobić kulturalnie ? Można.
Awatar użytkownika
sdf

sdf Pią Lut 19, 2016 10:11 am

Zlikwidować tę śmieszną, niepotrzebną nikomu do niczego radę!
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Lut 19, 2016 10:14 am

Szczerze mówiąc wcale się nie dziwię ponieważ to "widowisko" było żenujące, jeśli koniecznie chcieli pokazać coś śmiesznego no właśnie chcieli bo to śmieszne nie było no ale jeśli chcieli mogli pokazać coś na zasadzie kabaretu, jakoś Majewski był śmieszne mimo że nie zniżał się do tego poziomu jakoś te wszystkie kabarety na TVP2 i Polsacie są śmieszne i ludzie to oglądają a oni tutaj chcieli zabłysnąć ale im nie wyszło. Tak wiem zaraz ktoś mi napiszę że właśnie na tym polega roast ale jeśli ktoś widzi w tym coś śmiesznego to normalny nie jest niestety.
Awatar użytkownika
Tym

Tym Pią Lut 19, 2016 10:21 am

Współczuje osobie z krritv, która celem analizy nagrania będzie musiała to coś obejrzeć jeszcze raz... Może szkodliwe jej wypłacą.
Awatar użytkownika
Łejery

Łejery Pią Lut 19, 2016 10:27 am

"Michał" napisał(a): Szczerze mówiąc wcale się nie dziwię ponieważ to "widowisko" było żenujące, jeśli koniecznie chcieli pokazać coś śmiesznego no właśnie chcieli bo to śmieszne nie było no ale jeśli chcieli mogli pokazać coś na zasadzie kabaretu, jakoś Majewski był śmieszne mimo że nie zniżał się do tego poziomu jakoś te wszystkie kabarety na TVP2 i Polsacie są śmieszne i ludzie to oglądają a oni tutaj chcieli zabłysnąć ale im nie wyszło. Tak wiem zaraz ktoś mi napiszę że właśnie na tym polega roast ale jeśli ktoś widzi w tym coś śmiesznego to normalny nie jest niestety.

Ja widziałam w tym coś śmiesznego tzn. Podsiadło
Awatar użytkownika
ferdek k.

ferdek k. Pią Lut 19, 2016 10:39 am

mi tam daleko do mediiów publicznych.
ale roast to zapasy w szambie.
Awatar użytkownika
j

j Pią Lut 19, 2016 10:43 am

A czy ktoś cię debilu skończony zmuszał do oglądania wpół do jedenastej wieczorem programu emitowanego w prywatnej stacji? Idź się rzuć z mostu najlepiej.
Awatar użytkownika
Stoprocent

Stoprocent Pią Lut 19, 2016 10:43 am

Całe szczęście, że chociaż jedna osoba zdecydowała się na tę skargę. W przeciwnym wypadku Kuba W. byłby bardzo rozczarowany. Chyba nie ma wątpliwości, że właśnie o to chodziło - to wszak nie pierwsza średnio śmieszna "prowokacja" wyżej wymienionego. Czego to ludzie nie zrobią, żeby zaistnieć. Dystans do siebie, to rzecz wartościowa jak najbardziej, ale kto normalny zgadza się na to, żeby mu publicznie pluto w twarz w sposób, w którym poziom chamstwa wielokrotnie przekracza poziom zabawności (vide "dowcipy" o waginie Anny Dereszowskiej albo o Piotrze Kędzierskim) i jeszcze udaje, że go to bawi. Dawid Podsiadło rzeczywiście pozytywnie wyłamał się na tle.
Awatar użytkownika
msc

msc Pią Lut 19, 2016 10:45 am

Nie rozumiem pikania jednych słów a innych nie. W TVP2 wszystkie stand-upy szły z przekleństwami i nie było żadnych skarg. Jeśli Miszczak naprawdę miał wątpliwości co fo, mogli to puścić od 18 lat bez cenzury.
Awatar użytkownika
Arki

Arki Pią Lut 19, 2016 10:49 am

Bardzo dobrze, że zgłoszono skargę do KRRiT. Moim zdaniem program ten powinien mieć zupełnie inną kategorię wiekową (od 18 lat) oraz późniejszą godzinę emisji. Dlaczego nie wszystkie wulgarne słowa zostały wypikowane?
Awatar użytkownika
hybaty

hybaty Pią Lut 19, 2016 10:52 am

Proponuję KRRiT zająć się raczej sensem ograniczeń wiekowych. Jaki jest ich cel, kto je przyznaje? Telewizje. A kto to sprawdza? Nikt. Już nieraz widziałem te same filmy w różnych stacjach z różnymi znaczkami - od 12 do 18 lat. Zresztą nawet TVN wykazał się hipokryzją, puszczając Wojewódzkiego od 16 lat, a jego powtórki popołudniowe na TVN 7 od 12 lat tylko dlatego, że tak wcześnie nie można emitować znaczka "od 16 lat". Dlaczego pika się jedne słowa u Kuby, a inne przechodzą bez problemu? Te same k... i ch... są na porządku dziennym w "Kilerze" od 12 lat w TVN. To jest OK?
Awatar użytkownika
ssrr

ssrr Pią Lut 19, 2016 10:56 am

bojówki mocherowej armii się poskarżyły
Awatar użytkownika
Dana

Dana Pią Lut 19, 2016 12:08 pm

Po jaką ch.olerę wrażliwcy to oglądali? Przecież wiadomo było, czego się spodziewać...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości