WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
mradar

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak reklamują SmartDom jako „domowy program oszczędnościowy” (wideo)

mradar Wto Lut 14, 2017 11:56 pm

a zapłacą kare za wprowadzanie w błąd w poprzednich reklamach smart domu ?
Awatar użytkownika
Tomek

Re: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak reklamują SmartDom jako „domowy program oszczędnościowy” (wideo)

Tomek Śro Lut 15, 2017 12:41 pm

Potwierdzam, bardzo dużo można przy tym programie CP zaoszczędzić. Ja mam w CP 3 usługi - standardowo tv, do tego net mobilny i telefon, a w sumie circa 100 zł za to płacę. Bardzo ekonomicznie to wychodzi.
Awatar użytkownika
Kasia

Re: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak reklamują SmartDom jako „domowy program oszczędnościowy” (wideo)

Kasia Śro Lut 15, 2017 1:11 pm

I ja to rozumiem. Mam Smart Dom, ale z Plusa. Grunt, że te same usługi i też że jestem z tego zadowolona, bo abonament w Plusie mam bogaty, a dzięki temu pozostałe usługi zamówione są bardzo tanie.
Awatar użytkownika
Robek

Robek Czw Lut 16, 2017 8:24 pm

Fakt, na Plusie i smart dom, jak podaje operator, można wygenerować nawet 1000 zł oszczędności rocznie. Jak dla mnie, to jest duża kasa. Ze względu na to, że nie interesują mnie raczej najdroższe pakiety, to jednak aż tyle nie oszczędzę, ale pół tysiąca to też jest coś.
Awatar użytkownika
Woksan

Woksan Nie Lut 19, 2017 2:11 pm

Czekam tylko aż mi się skończy umowa z kablówką i myślę, że przejdę do smartdomu. Cała rodzinka ma numery w Plusie, więc jak się połączy te wszystkie usługi z TV w jeden pakiet to będą spore oszczędności.
Awatar użytkownika
Łukasz

Łukasz Pon Lut 20, 2017 4:03 pm

Program lojalnościowy Plusa jest bardzo dobry. Bo raz że bardzo dobre usługi, a dwa że można bardzo dużo zaoszczędzić. Dla mnie kilkaset złotych rocznie, bo tak to w moim przypadku wychodzi - jakieś 450 na samych usługach Plusa oszczędzam - to jest duża kwota.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Wto Lut 21, 2017 5:04 pm

Tu się zgodzę, póki da się oszczędzić tak dużo, jak to umożliwia Plus, to to jest bardzo dobra oferta.
Awatar użytkownika
Tosh

Tosh Śro Lut 22, 2017 4:15 pm

W skrócie można powiedzieć, że im więcej (usług) tym taniej (dla nas). Tak to widzę i to na pewno sporo ludzi przyciąga do Plusa.
Awatar użytkownika
Evander

Evander Sob Lut 25, 2017 8:33 pm

Dużo tych bonusów przyszykowali. A to wszystko są usługi potrzebne codziennie, bo każdy ma telefon, telewizor, internet, prąd, gaz, konto w banku, ubezpieczenie, itd. Raczej warto się z Plusem związać, oszczędności przyszykowali spore.
Awatar użytkownika
Światosław

Światosław Pon Lut 27, 2017 3:40 pm

Znakomita oferta. Dzięki niej Plus się był w stanie podnieść z kolan. I teraz to on rozdaje karty.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości