[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Joanna Koroniewska reklamuje lody Koral (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pedro

Joanna Koroniewska reklamuje lody Koral (wideo)

Pedro Wto Kwi 09, 2013 1:58 pm

Obrzydliwe lizanie palucha Koroniewskiej, fatalny projekt reklamy, odruch wymiotny, mam nadzieje że dzieci nie beda naśladować Koroniewskiej przy jedzeniu lodów palcami, wstyd, wstyd.........
czekam na inteligentną reklamę lodów konkurencji
Awatar użytkownika
Dramaturg

Re: Joanna Koroniewska reklamuje lody Koral (wideo)

Dramaturg Wto Kwi 09, 2013 3:59 pm

Jedym słowem: dramat.........
Awatar użytkownika
Dany

Dany Wto Kwi 09, 2013 10:03 pm

Ładna kobitka, ale reklama to dno, a tej jej sztuczny uśmiech to porażka...
Awatar użytkownika
No

No Czw Kwi 11, 2013 10:26 pm

niestety drażniąca i chaotyczna migawka - nieapetyczne oblizywanie palucha, plastikowy uśmiech bez przekonania, papla w kółko jak najęta jedno i to samo, "grę słów" też trzeba umieć zagrać , a nie tylko wyrecytować...mogła się przebrać jeszcze 15 razy w tym spocie...
Awatar użytkownika
Badziewiak

Badziewiak Pią Kwi 12, 2013 8:59 am

Co racja to racja.
Awatar użytkownika
funtom

funtom Wto Kwi 23, 2013 7:30 pm

Tak mnie wqrwia ta reklama, że brakuje mi nawet słów żeby to wyrazić. Kto to wypuścił na antenę ! Gratuluję tym ze sztabu który pracował nad tą bzdurą koralowe kolorowe koktajlowe, co to w ogóle jest ! Gdzie sens gdzie logika. Ludzie puknijcie się w czoło !!!!!!!
Awatar użytkownika
Dzida

Dzida Sob Maj 11, 2013 1:08 pm

Jak nazywa się piosenka z tej reklamy ?
Awatar użytkownika
Iv

Iv Sob Maj 11, 2013 10:17 pm

Jeszcze takiej głupiej reklamy nie widziałam :( Obrzydza wręcz te lody, wstrętne, niehigieniczne lizanie palca. Kto coś takiego wymyślił ? Kompletna beznadzieja ...
Awatar użytkownika
adrien

adrien Pią Maj 24, 2013 11:12 pm

JUŻ TYCH LODÓW NIE KUPIĘ KORONIEWSKA MI JE OBRZYDZIŁA NIE WEZMĘ DO UST, TO TRZEPANIE JĘZYKIEM BEZ SENSU, OBLIZYWANIE , OHYDNE , I TEN DZIKI GŁOS TAK JAKBY CHCIAŁO JEJ SIĘ WYMIOTOWAĆ, NIE MOGĘ OGLĄDAĆ, A CO DOPIERO ZJEŚĆ, NIGDY NIE TKNĘ TYCH LODÓW , Z JEJ DZIECIŃSTWA???????? TO ILE MA LAT , O ILE WIEM TO SIĘ ODCHUDZA, I LODÓW NIE JE ,,,,,,,NAWET PISAĆ NIE MOGĘ O TYM, OBRZYDLIWA REKLAMA ,,,,
Awatar użytkownika
magda

magda Nie Maj 26, 2013 12:34 pm

Jedna z najgorszych reklam, to okropne, że za coś takiego gwiazdy otrzymują tak potężną kasę na którą zwykły człowiek musiał by pracować przez dwa wieki, kasa ogromną więc godza się na taka reklamę i plotą bez sensu "koralowe koktajlowe" żenada, ohyda
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości