[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Joanna Mucha: w przyszłym roku programy zachęcające dzieci do uprawiania sportu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
mamcia

Joanna Mucha: w przyszłym roku programy zachęcające dzieci do uprawiania sportu

mamcia Nie Lut 15, 2015 11:37 pm

ha ha a kogo na to stać!!!!! moja corka chciala uprawiać sport więc dostała się w wiku 7 lat do klasy sportowej w państwowej podstawówce.po tygodniu okazało się ,że jak chce uprawiać wymarzony sport to muszę placić wraz z calą klasą miesięcznie do pani trener po 50zł, po pół roku 100 zł a teraz 160, ponadto obóz obowiązkowy 2000zł i zimowe treningi 500zł bo jak nie to nie będzie uprawiać sportu.hitem jest to że nadszedł czas kiedy dziewczynki będą wyjeżdżac na zawody...ale za każde uczestnictwo corki w zawodach muszę zaplacić... 500zł no i co 2 zawody musze mieć nowy strój startowy ( koszt ok 900zł)...i przybory... wyliczyłam ,że koszt to ok 12000 zł rocznie aby córka mogła uprawiać na lekcjach wf wf panstwowej podstawowce ... niestety nie stać mnie na to....więc nigdy moja córka nie pojedzie na wymarzone zawody....pojadą tylko dzieci bogaczy....nigdy nie stanie nawet w szkole na podium ( i nie ma to nic wspólnego z brakiem talentu) bo na podium w szkolnym stają ci którzy płacą, a córka... no cóż ma 8 lat i patrząc się małymi oczami jak w Polsce wygląda sport ( i że nie o sport chodzi tylko pieniądze)przestaje chcieć go uprawiać .........pewnie wiele jest takich podstawówek....
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości