[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Tu Okuniewska z audycją w wiosennej ramówce newonce.radio

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Skusiłam się.

Tu Okuniewska z audycją w wiosennej ramówce newonce.radio

Skusiłam się. Pon Mar 29, 2021 7:58 am

Dziewczyna pierniczyć jak potłuczona. Podcaście dla pokolenia lat 90. Przerost formy nad treścią. Słowotok
Awatar użytkownika
technik

Re: Tu Okuniewska z audycją w wiosennej ramówce newonce.radio

technik Pon Mar 29, 2021 9:04 am

"Skusiłam się. " napisał(a): Dziewczyna pierniczyć jak potłuczona. Podcaście dla pokolenia lat 90. Przerost formy nad treścią. Słowotok

Pani, a daj Pani spokój. Jakie radio? To nie ten dział. Radio to jest na falach UKF (m.in.).
Awatar użytkownika
Misiek

Misiek Pon Mar 29, 2021 9:52 am

"Skusiłam się. " napisał(a): Dziewczyna pierniczyć jak potłuczona. Podcaście dla pokolenia lat 90. Przerost formy nad treścią. Słowotok

"Dziewczyna pierniczuć". Polski język trudny język.
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Pon Mar 29, 2021 10:49 am

Lud ma być ciemny, więc będzie!
Awatar użytkownika
MusicRadar

MusicRadar Pon Mar 29, 2021 12:40 pm

Bartek Czarkowski wraca na antene radia! Wow! Szukałem, gdzie można go usłyszeć w radiu, wiedziałem,że jest w newonce.radio po tym jak przeczytałem,że Szydłowska ma audycje w tym radiu ( PS Gra i godzina czasu są cudowne)
Pamiętam Bartka z radia BIS i Roxy, chętnie usłyszę go znowu, ciekawe jak muzycznie przygotuje audycje.
Awatar użytkownika
janusz

janusz Pon Mar 29, 2021 2:08 pm

"MusicRadar" napisał(a): Bartek Czarkowski wraca na antene radia! Wow! Szukałem, gdzie można go usłyszeć w radiu, wiedziałem,że jest w newonce.radio po tym jak przeczytałem,że Szydłowska ma audycje w tym radiu ( PS Gra i godzina czasu są cudowne)
Pamiętam Bartka z radia BIS i Roxy, chętnie usłyszę go znowu, ciekawe jak muzycznie przygotuje audycje.

Czarkowski tam już od dwóch lat jest dyrektorem i kilka audycji prowadzi, od porannych, przez ekologiczne po muzyczne. Wszystkie można odsłuchać na stronie newonce.
Awatar użytkownika
Wtf

Wtf Pon Mar 29, 2021 3:15 pm

Po zdjęciu widać że panna inteligencja nie grzeszy
Awatar użytkownika
Dff

Dff Pon Mar 29, 2021 3:18 pm

Ty też!
Awatar użytkownika
ewa bez adama