WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Artur

Jolanta Fudala p.o dyrektorem biura marketingu i PR w Telewizji Polskiej

Artur Pon Lis 07, 2016 10:41 am

"Dyrektorem (zmienna1: wpisać dowolne biuro) był/a dotychczas (zmienna2: wpisać dowolne nazwisko) który/a ostatnio przebywał/a na zwolnieniu lekarskim."

Normą stały się w tej firmie nadużycia. Od zarania dziejów telewizyjni menedżerowie tuż przed zwolnieniem ciężko i przewlekle chorują. Ciekawe, że nie da się tego zweryfikować...
Awatar użytkownika
Gulowa z Orłowa

Re: Jolanta Fudala p.o dyrektorem biura marketingu i PR w Telewizji Polskiej

Gulowa z Orłowa Pon Lis 07, 2016 11:08 am

Pani Fudala we wrześniu napisała, że "challenged accepted". Mnie zastanawia jak PR- owsko poradzi sobie z rezygnacją TVPiS Kurskiego z transmisji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Baaardzo zastanawia....
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pon Lis 07, 2016 11:30 am

"Gulowa z Orłowa" napisał(a): Pani Fudala we wrześniu napisała, że "challenged accepted". Mnie zastanawia jak PR- owsko poradzi sobie z rezygnacją TVPiS Kurskiego z transmisji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Baaardzo zastanawia....

A bardzo prosto sobie z tym poradzi... W ogóle o tym nie wspomni.
Awatar użytkownika
Kris

Kris Pon Lis 07, 2016 12:58 pm

Dobre CV, ale trafiła do rzeźni. Szkoda kobity.
Awatar użytkownika
Aga

Aga Pon Lis 07, 2016 5:40 pm

PR i Kurski to dwie biegunowo różne rzeczy.... Kurski musi odejść! Musi bo zabije do końca TVP!
Awatar użytkownika
Artur

Artur Śro Lis 09, 2016 12:04 am

Jolka, to szanowany marketingowiec. Zrealizuje każdy cel. I budżetowy. I wizerunkowy. Tylko żeby w tym tvpis ktoś nadgorliwy jej nie przyhamował.
PS. Ciekaw jestem, jak długo z ekipa Kurskiego wytrzyma. Ma baba jaja i rozum, wec daje jej max. pół roku.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości