WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pavv

Jolanta Pieńkowska zniknęła w listopadzie z TVN24 BiS. "Wzięła urlop z przyczyn osobistych"

pavv Śro Lut 06, 2019 9:05 am

Przyczyny osobiste nazywają się Czarnecki tak trudno to zrozumieć i ustalić? Swoją drogą to nie wiem dla kogo i po co jest ten TVN24BIS z oglądalnością liczoną w pojedynczych osobach które zapewne przez przypadek trafiły na owy kanał.
Awatar użytkownika
antymalkontent

Re: Jolanta Pieńkowska zniknęła w listopadzie z TVN24 BiS. "Wzięła urlop z przyczyn osobistych"

antymalkontent Śro Lut 06, 2019 9:11 am

Poczytaj sobie najnowsze zestawienie jeżeli piszesz o oglądalności TN24BIS: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... roku-tvn24 . Przypadek to raczej WPolsce. Tego chyba nawet twórcy nie oglądają, a i jeszcze kilka stacji się znajdzie z wyraźnie gorszą oglądalnością od BISu.
Awatar użytkownika
Virtu

Re: Jolanta Pieńkowska zniknęła w listopadzie z TVN24 BiS. "Wzięła urlop z przyczyn osobistych"

Virtu Śro Lut 06, 2019 9:16 am

Getin, Idea Bank.
Awatar użytkownika
fanBis

fanBis Śro Lut 06, 2019 9:29 am

I dobrze! Rozmowy nie są już stronnicze, Marcinkiewicz i Komorowski nie są juz tak często, ileż można było no hellołł. Pienkowska jedyne czym się wyróżniała to kreacjami jak na festyn pożarniczy w Krapkowicach dolnych. Kanał ogólnie mój ulubiony, bez politycznej polskiej nawalanki
Awatar użytkownika
pavv

pavv Śro Lut 06, 2019 10:02 am

"antymalkontent" napisał(a): Poczytaj sobie najnowsze zestawienie jeżeli piszesz o oglądalności TN24BIS: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... roku-tvn24 . Przypadek to raczej WPolsce. Tego chyba nawet twórcy nie oglądają, a i jeszcze kilka stacji się znajdzie z wyraźnie gorszą oglądalnością od BISu.

Na 2 tys. gospodarstw to można badać czy na śniadanie wolą jeść bułki czy chleb, a nie oglądalność 200 kanałów TV!
Awatar użytkownika
say what???

say what??? Śro Lut 06, 2019 10:22 am

"pavv" napisał(a): Przyczyny osobiste nazywają się Czarnecki tak trudno to zrozumieć i ustalić? Swoją drogą to nie wiem dla kogo i po co jest ten TVN24BIS z oglądalnością liczoną w pojedynczych osobach które zapewne przez przypadek trafiły na owy kanał.

No nie dla Ciebie specjalisto telewizyjny. "Owy", azaliż trzeba to tak komicznie mociumpanie? Odczep się od dziewczyn i chłopaków z BiS. Dobra praca, nieceniona przez speców jak Ty.
Awatar użytkownika

WWW Śro Lut 06, 2019 10:32 am

"pavv" napisał(a): Przyczyny osobiste nazywają się Czarnecki tak trudno to zrozumieć i ustalić? Swoją drogą to nie wiem dla kogo i po co jest ten TVN24BIS z oglądalnością liczoną w pojedynczych osobach które zapewne przez przypadek trafiły na owy kanał.
Co do "przyczyn osobistych" zgoda. Co do oceny TVN24Bis - niezgoda. Jest to bardzo dobrze robiony kanał dla ludzi zainteresowanych tym, co dzieje się na świecie a nie tylko na Wiejskiej, Nowogrodzkiej czy Czerskiej . W programach nazywanych" informacyjnymi " wogóle nie ma zagranicy chyba że jest trzęsienie ziemi albo jakieś zamieszki.
Awatar użytkownika
Jania

Jania Śro Lut 06, 2019 10:40 am

Bardzo lubię TVN 24 bis ,gdzie mogę dowiedzieć się co w świecie się dzieje .Bardzo mi tego brakuje w Faktach.
Awatar użytkownika
Pawełek.

Pawełek. Śro Lut 06, 2019 10:45 am

No właśnie. Nie wiesz ))))
Awatar użytkownika
Pawełek.

Pawełek. Śro Lut 06, 2019 10:47 am

"pavv" napisał(a):
"antymalkontent" napisał(a): Poczytaj sobie najnowsze zestawienie jeżeli piszesz o oglądalności TN24BIS: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... roku-tvn24 . Przypadek to raczej WPolsce. Tego chyba nawet twórcy nie oglądają, a i jeszcze kilka stacji się znajdzie z wyraźnie gorszą oglądalnością od BISu.

Na 2 tys. gospodarstw to można badać czy na śniadanie wolą jeść bułki czy chleb, a nie oglądalność 200 kanałów TV!
p

Ale dlaczego on ma to czytać, jaka on już wie. Przecież nie potrzebuje materiałów do analizy, skoro wie)))
Awatar użytkownika
xyz

xyz Śro Lut 06, 2019 1:54 pm

niech nigdy już nie wraca na wizje.Arogancka, beszczelna, zlosliwa, …..dość już takich.
Awatar użytkownika
As

As Śro Lut 06, 2019 2:26 pm

Pienkowska nie nalezy do dziennikarskich gwiazd. Raczej juz nie wroci na wizje.
Awatar użytkownika
GretaK

GretaK Śro Lut 06, 2019 2:44 pm

Ło mój Boże, ka strata!! Wymienioną osobniczkę widywałam w telewizorni u przyjaciół będąc z wizytą, ani ciekawe, ani zajmujące sprawy. I chwała za to, w obecnej rzeczywistośc
i raczej bym nie przetrwała.
Awatar użytkownika
Doktor skalpel

Doktor skalpel Śro Lut 06, 2019 3:17 pm

Może po kolejnej operacji wygląda jak 8 latka. To chyba teraz trzeba jej szukać w TVP abc
Awatar użytkownika
BOTOX

BOTOX Śro Lut 06, 2019 4:34 pm

Rozsądne wyjście przed aferą KNF a przy okacji czas na nowy BOTOX.
A btw tvnBiS czasem wolę dla tematów międzynarodowych i gospodarczych lub dokumentów. Choć Pieńkowska denerwująca istotnie. I za dużo polskich tematów dublowanych gośćmi ale to z ukrytych pragnień powrotu do głównego nurtu.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości