WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nimbus

Justyna Dżbik-Kluge odchodzi z radiowej Jedynki

nimbus Wto Mar 08, 2016 5:09 am

Ciekawe gdzie wyladuje :)
Awatar użytkownika
Kawka

Re: Justyna Dżbik-Kluge odchodzi z radiowej Jedynki

Kawka Wto Mar 08, 2016 10:28 am

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć powody tego szaleństwa z podwójnymi nazwiskami ? Od dwóch lat nie idzie już znaleźć dziennikarki z pojedynczym nazwiskiem - wszystkie się przepoczwarzają ???
Awatar użytkownika
Mela

Mela Wto Mar 08, 2016 10:35 am

"Kawka" napisał(a): Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć powody tego szaleństwa z podwójnymi nazwiskami ? Od dwóch lat nie idzie już znaleźć dziennikarki z pojedynczym nazwiskiem - wszystkie się przepoczwarzają ???

Co w tym takiego dziwnego? Najpierw pracują na swoje nazwisko, potem wychodzą za mąż i dodają drugie nazwisko. So what?
Awatar użytkownika
Paula

Paula Wto Mar 08, 2016 12:56 pm

Mądra decyzja, pani Justyno! Wszyscy ogarnięci uciekają z mediów publicznych. Ci, którzy potrafią samodzielnie myśleć.
Awatar użytkownika
Popiol2015

Popiol2015 Wto Mar 08, 2016 4:17 pm

Ostatnio prowadziła "Polska i Świat".
Prowadziła też "na inny temat" na zmianę z Zuzanną Dąbrowską w starej ramówce w soboty po 15:00.
W artykule jest błąd: Otóż kiedyś zdarzyło się, że "Popołudniówkę" prowadziła Kamila Terpiał, a także wielokrotnie Wiesław Molak.
Pewnie kolejny program dla Marka Mądrzejewskiego lub więcej Mariusza Syty i Krzysztofa Horwata po 21:05 w "Polska i Świat". Może wróci tam Dąbrowska?
Wątpię, żeby tam byli Zbigniew Krajewski i Wiesław Molak. No może ten drugi, Krajewski nie pasuje do publicystyki, on prowadził "Wieczorne rozmaitości".
Dżbik-Kluge ma roczne dziecko.
Awatar użytkownika
słuchacz pr1

słuchacz pr1 Wto Mar 08, 2016 6:42 pm

Miała infantylny głos, niestosowny do tak poważnej anteny jaka powinna być Jedynka.
Mówiła za szybko i niewyraźnie, ze zbędną egzaltacją.
Głos nadający się idealnie do dubbingu małych zwierząt futerkowych w kreskówkach.
Awatar użytkownika
słuchawka pr1

słuchawka pr1 Wto Mar 08, 2016 9:13 pm

Popieram przedmówcę. Też nie mogłam znieść jej szybkiego trajkotania i egzaltacji. Może do ziomalskiej Czwórki takie prowadzenie pasowało, ale Jedynka była za poważną stacją dla tej pani. Nie będzie mi jej brakować na antenie. Odetchnęłam z ulgą kiedy w sobotę wieczorem usłyszałam jej pożegnanie na antenie.
Awatar użytkownika
Route

Route Wto Mar 08, 2016 11:54 pm

Jak sie ma pracowac z takimi ludzmi jak w Czworce tj z ludzmi czwartego sortu to lepiej odejsc i olac ten syf.
Awatar użytkownika
rumburak

rumburak Śro Mar 09, 2016 1:19 am

"pozostanie w Polskim Radiu" i będzie brała sowitą pensję nie wiadomo za co. Ci to mają lekkie życie...
Awatar użytkownika
dok

dok Śro Mar 09, 2016 12:25 pm

"pozostanie w Polskim Radiu"?! dyrektor fujara. Dziewczyna już jest w komercji a on dalej nie wie kto mu pracowników wybiera z anteny :(
Awatar użytkownika
grześ

grześ Śro Mar 09, 2016 2:05 pm

I co z tego??? Nie ma jej, będą inni.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Śro Mar 09, 2016 6:25 pm

Ostatnie co trzymało kiedyś przy Polskim Radiu to poziom, dziennikarze którzy prezentowali właśnie pewien poziom wiedzy, kultury, podejścia do słuchacza. Dzisiaj dobra zmiana polega na dorwaniu się do koryta, nie chodzi o poprawę jakości, ale o stanowiska, stołki, o wywalenie ludzi i posadzenie tam swoich. Nie liczy się nic poza wiernością polityczną...ci ludzie nawet się nie kryją, liczy się tylko nachapanie się, dostęp do koryta. Dobra zmiana ? Przecież PiS to tacy sami obłudni politycy jak ci z PO, tylko ci jeszcze są szurnięciu.
Awatar użytkownika
Krystek

Krystek Pon Mar 14, 2016 10:03 am

Jej decyzja? Głodem żeś ją wziął, Rafałku. Zostało jej do prowadzenia PiŚ, do którego nie pasowała. Słuchacze ją polubili, wystarczy spojrzeć na fb Jedynki. Zła decyzja, kolejna.
Awatar użytkownika
Marta

Marta Śro Mar 16, 2016 4:48 pm

Nie znam tej Pani, nigdy nie słyszałam.
Awatar użytkownika
wac

wac Pon Kwi 04, 2016 8:50 pm

"nimbus" napisał(a): Ciekawe gdzie wyladuje
Pani Justyna do usłyszenia dziś ( 4 kwiecień ) w Radiu Zet w audycji ""HaloZet"" razem z Marcinem Łukasikiem z Rmf Fm
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości