WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Iwona

Justyna Szymczyk za Bartosza Nowaka na czele sprzedaży w Silesion.pl

Iwona Czw Mar 02, 2017 8:17 am

Toniemy!
Awatar użytkownika
Neo

Re: Justyna Szymczyk za Bartosza Nowaka na czele sprzedaży w Silesion.pl

Neo Czw Mar 02, 2017 9:03 am

. Wczoraj jak przeczytałem artykuł na jedynce o tym kiedy mężczyźni powinni zmienić opony, jak napisała to autorka iście kreatywnie "gumki" na letnie to padłem. Jak rozumiem głodnemu chleb na myśli. No i oczywiście kobiety nie jeżdżą autami. Generalnie ten portal to jakaś ściema! Dziwię się, że takie doświadczone dziennikarki jak Anna Wietrzyk- radio, TVN24, rzecznik Śląskiego Kuratorium Oświaty, Red. Zawała- DZ podpisują się sowim nazwiskiem pod tym projektem.
Awatar użytkownika
Olka

Olka Czw Mar 02, 2017 9:40 am

Słaby portal ze słabymi tekstami. Do tego wyniki poniżej krytyki. Dlatego nimi sie nie chwala.
No i gdzie te szwadrony dronów, relacje live itd. zapowiadane przez Durczoka?
No i na mieście sie mowi ze nie placa na biezaco swoich rachunkow.
Poza tym zabrane prawo jazdy Durczokowi, zabrana broń, procesy sadowe o mobbing. Sa jakies firmy ktore w takim towarzystwie beda chcialy sie reklamowac!?
Awatar użytkownika
nie znam sie to sie wypowiem

nie znam sie to sie wypowiem Czw Mar 02, 2017 9:52 am

Sprzedaż reklam w internetach to nie to samo co w TVN-ach. Przykro mi Bartku...
Awatar użytkownika
prosze nie pisac ze zawala jest z DZ. Poszla do durczoika i do Dz nie ma juz powrotu.

prosze nie pisac ze zawala jest z DZ. Poszla do durczoika i do Dz nie ma juz powrotu. Czw Mar 02, 2017 10:44 am

"Neo" napisał(a): . Wczoraj jak przeczytałem artykuł na jedynce o tym kiedy mężczyźni powinni zmienić opony, jak napisała to autorka iście kreatywnie "gumki" na letnie to padłem. Jak rozumiem głodnemu chleb na myśli. No i oczywiście kobiety nie jeżdżą autami. Generalnie ten portal to jakaś ściema! Dziwię się, że takie doświadczone dziennikarki jak Anna Wietrzyk- radio, TVN24, rzecznik Śląskiego Kuratorium Oświaty, Red. Zawała- DZ podpisują się sowim nazwiskiem pod tym projektem.
Awatar użytkownika
Znam się

Znam się Czw Mar 02, 2017 12:54 pm

"nie znam sie to sie wypowiem" napisał(a): Sprzedaż reklam w internetach to nie to samo co w TVN-ach. Przykro mi Bartku...

Nie znam się, ale wiem z jakiego powodu Bartek odszedł, tak? Brawo, brawo, brawo - gratuluję czytania ze zrozumieniem.
Ja się/go znam i powiem, że ma o internetach taką samą wiedzę, jak o TVN-ach.
Bartek - gratuluję, bo pewnie była to trudna decyzja.
Awatar użytkownika
dentyzda

dentyzda Pią Mar 03, 2017 6:44 am

Nie chce nic mówić, ale jak się ma za długie zęby, wyraźnie przypominające klaczą fizjognomię, to można je spiłować ciutkę bez straty dla zdrowia.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości