WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Spike

Już 10 tys. zgłoszeń do kolejnej edycji „Big Brothera”. Castingi nadal trwają

Spike Wto Cze 25, 2019 6:40 am

Widzę, że desperatów chcących się pokazać nie brakuje.
Awatar użytkownika
Ian

Re: Już 10 tys. zgłoszeń do kolejnej edycji „Big Brothera”. Castingi nadal trwają

Ian Wto Cze 25, 2019 6:45 am

Sam bym się zgłosił, ale jestem na ten program za stary, za mądry, za dobry i bez znajomosci w TVN 😉
Awatar użytkownika
:(

Re: Już 10 tys. zgłoszeń do kolejnej edycji „Big Brothera”. Castingi nadal trwają

:( Wto Cze 25, 2019 8:28 am

To smutne, że w naszym kraju jest aż tylu ludzi mających o sobie tak niskie mniemanie. Oczywiście oni myślą, że mają wysokie, tak samo jak widzowie tego czegoś.
Awatar użytkownika
aaa

aaa Wto Cze 25, 2019 8:34 am

"Ian" napisał(a): Sam bym się zgłosił, ale jestem na ten program za stary, za mądry, za dobry i bez znajomosci w TVN 😉

to widać że za mądry :):)
Awatar użytkownika
Miki

Miki Wto Cze 25, 2019 9:37 am

Dajcie typową Karynę, Janusza, Grażynę, Dżesikę i Brajana to będzie się działo.:p
Awatar użytkownika
Markeuer

Markeuer Wto Cze 25, 2019 10:36 am

Przeraża mnie ilość desperatów w tym kraju. To nie 1 edycja, po której Janusz Dzięcioł nie mógł przez jakiś czas opędzić się od fanów.
Awatar użytkownika
Fsc

Fsc Wto Cze 25, 2019 11:20 am

W poprzedniej edycji zgłoszeń było podobno 15tys. Później jak się okazało większość uczestników znało się z castingów. 10tys które podają podzielmy przez 100, wyjdzie prawdziwa liczba realnych zgłoszeń.
Awatar użytkownika
Jarosław

Jarosław Wto Cze 25, 2019 3:41 pm

Na wspólnej przez CAŁE LATO od pon do czw o 20:15! Będzie się działo!
Awatar użytkownika
Marcin sz.

Marcin sz. Wto Cze 25, 2019 7:56 pm

w TVN-ie chyba faktycznie trzeba mieć znajomości bo ja się zgłosiłem i jakoś się nie odzywają a już nie wspomnę o Milionerach gdzie zgłaszałem się juz chyba z 8 razy i nigdy sie nie odezwali
Awatar użytkownika
.

. Śro Cze 26, 2019 1:15 am

Do jesiennej edycji programu znowu się podobno zgłosiło 10 tys. osób. Hm… Zamiast się bawić w kolejny, niepotrzebny casting, to nie mogli wziąć kogoś z poprzednich rzekomych 10 tys. osób, które się zgłosiły do pierwszej edycji rebootu?
Awatar użytkownika
KitNieHit

KitNieHit Czw Cze 27, 2019 12:19 am

Wybrać i zapuszkować do BB gwiazdki s h o w u p . tv , to dopiero będzie hit i oglądalność.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości