WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
In

Re: Kaczyński u Holeckiej w TVP. "Nudne przedstawienie z wcześniej ustalonymi rolami"

In Czw Cze 23, 2022 7:38 am

Nie było oklasków i tortu,to się Holeckiej dostalo🤣.
Awatar użytkownika
Pawel

Re: Kaczyński u Holeckiej w TVP. "Nudne przedstawienie z wcześniej ustalonymi rolami"

Pawel Czw Cze 23, 2022 8:04 am

Guzik prawda mnie podobał się ten wywiad.
Awatar użytkownika
Nicki

Nicki Czw Cze 23, 2022 8:52 am

Nudne jak cała tradycyjna TV, dlatego młodzi nie oglądają TV
tylko stare zmanipulowane ramole
Awatar użytkownika
Doanalizy

Doanalizy Czw Cze 23, 2022 9:22 am

Kiedy wrzucicie na tapet rozmowy Olejnik, Kolendy-Zaleskiej czy innych Kajdanowiczów z politykami opozycji i im sprzyjającym?
Awatar użytkownika
Z głową

Z głową Czw Cze 23, 2022 10:17 am

"Doanalizy" napisał(a): Kiedy wrzucicie na tapet rozmowy Olejnik, Kolendy-Zaleskiej czy innych Kajdanowiczów z politykami opozycji i im sprzyjającym?
Nie wiem jak Kajdan, ale panie są nie do ruszenia. Piękne od zawsze (wewnętrznie na pewno), z dużych miast. Elita społeczeńśtwa. Monika wybrała SGGW bo to najbliższa jej domu szkołą była. Tak trzeba żyć. Z głową.
Awatar użytkownika
Rzep

Rzep Czw Cze 23, 2022 10:41 am

"Pawel" napisał(a): Guzik prawda mnie podobał się ten wywiad.

Jestem podobnego zdania.
Awatar użytkownika
Justyś

Justyś Czw Cze 23, 2022 10:42 am

"Doanalizy" napisał(a): Kiedy wrzucicie na tapet rozmowy Olejnik, Kolendy-Zaleskiej czy innych Kajdanowiczów z politykami opozycji i im sprzyjającym?

Ciekawie by się czytało.
Awatar użytkownika
Profesor

Profesor Czw Cze 23, 2022 10:42 am

Kiedy ostatnio wirtualne analizowały w ten sposób wywiad Kolendy z Tuskiem?
Awatar użytkownika
Tobek

Tobek Czw Cze 23, 2022 11:00 am

Tego nie idzie oglądać TVP wszystko przegrało zaufanie widzów i kłamstwami wszystkiego
Awatar użytkownika
Jurek44

Jurek44 Czw Cze 23, 2022 11:00 am

Przestańcie kłamać wszystko i udawać TVP nic tego nie wychodzi ukrywanie
Awatar użytkownika
Brunok

Brunok Czw Cze 23, 2022 11:01 am

Kto to jeszcze ogląda ? bo nie mam już kanały TVP
Awatar użytkownika
U W A G A

U W A G A Czw Cze 23, 2022 11:15 am

"Tobek" napisał(a): Tego nie idzie oglądać TVP wszystko przegrało zaufanie widzów i kłamstwami wszystkiego

Tobek, Jurek44 i Brunok - ta sama osoba trolluje od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Czw Cze 23, 2022 11:56 am

Ja bym to określił włażeniem babci w dupę dziadka.
Awatar użytkownika
rozbawiony

rozbawiony Czw Cze 23, 2022 12:56 pm

"Justyś" napisał(a):

Ciekawie by się czytało.

Wystarczy poszukać w archiwum ... artykułu pod tytułem "Kolenda-Zaleska i Piasecki krytykowani za dociekliwe pytania do polityków opozycji. „Robię swoją robotę”
Poczytajcie, będę ciekawy waszej opinii.
Awatar użytkownika
Zażenowana

Zażenowana Czw Cze 23, 2022 1:10 pm

"Terier" napisał(a): Ja bym to określił włażeniem babci w dupę dziadka.

Nikogo nie interesuje to co ciebie, więc oszczędź innym tego typu opisów w miejscu publicznym, gdzie każdy może czytać. Wstyd po prostu! Wstyd!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości