[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - "Kajko i Kokosz" będzie kolejnym hitem Netfliksa? Recenzenci podzieleni

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Częstogoj

"Kajko i Kokosz" będzie kolejnym hitem Netfliksa? Recenzenci podzieleni

Częstogoj Pią Lut 05, 2021 7:45 am

Wygląda interesująco. Nie mogę się doczekać premiery.
Awatar użytkownika
Warszawiak

Re: "Kajko i Kokosz" będzie kolejnym hitem Netfliksa? Recenzenci podzieleni

Warszawiak Pią Lut 05, 2021 8:18 am

To jest niestety słabe. Daleko tej animacji do finezji Pampaliniego czy prostoty Flinstonów gdzie jednak pilnowało się świetnego layoutu. W Simpsonach animatorzy też rozumieli, że prosta animacja to nie galareta, ale przemyślany layout posing .Gagi są dosyć prymitywne itd. Szkoda tytułu. Twórców tej aninacji obserwuję od dawna. Panowie z Gdańska może jednak za infografiki się weźmiecie?
Awatar użytkownika
walter

walter Pią Lut 05, 2021 9:22 am

wygląda bardzo słabo.

Zarówno pomysł jak i dubbing,
Awatar użytkownika
walter

walter Pią Lut 05, 2021 9:30 am

Raczej olelum. Wygląda jak niedokończony animatic.
Awatar użytkownika
byk

byk Pią Lut 05, 2021 9:35 am

wdg mnie pomysł na postaci poruszające się sztywno jak pacynki lub tekturowe pakacyki nie do końca... Obelix i Astreriks nawet w technice komputerowej zachował starą kreskę i klimat komiksu... być może jestem zbyt krytyczny ale wychowałem się na tych komiksach. Tata pracował w RSW prasa książka ruch więc literatury różnej maści w tych dziwnych czasach w domu było zawsze pod dostatkiem pozdrawiam mam nadzieję, że się mylę oczywiście
Awatar użytkownika
dlg

dlg Pią Lut 05, 2021 9:53 am

Trzymam kciuki za sukces, ale... raczej jestem pesymistą, bo zwiastun szału nie zrobił. Nie lubię Stelmacha, ale ma racje, że ze zwiastunu nie dać się zrozumieć o co chodzi w tym serialu, o czym jest. A szkoda. Tak to wygląda na próbę przyciągnięcia tylko fanów komiksu i może młodszych dzieci.
Awatar użytkownika
super

super Pią Lut 05, 2021 10:03 am

Na początek będzie 5 odcinków po 13 min
Awatar użytkownika
i tak i nie

i tak i nie Pią Lut 05, 2021 10:23 am

recenzowanie filmu na podstawie zwiastuna.... to chyba tylko nasi rodzimi "znafcy" potrafią... także tak...
Awatar użytkownika
Piąte koło u wozu

Piąte koło u wozu Pią Lut 05, 2021 10:30 am

"i tak i nie" napisał(a): recenzowanie filmu na podstawie zwiastuna.... to chyba tylko nasi rodzimi "znafcy" potrafią... także tak...
Komentują przecież animację! A w zwiastunie raczej dali najlepsze kawałki. Nikt nie komentuje to fabuły, bo przecież nie wynika ona z traileru !
Awatar użytkownika
Szkielety

Szkielety Pią Lut 05, 2021 12:25 pm

Postacie fatalne - wiecznie otwarte, rozanielone japy - scenariusza zapowiada się na przedszkole. Przypominam, że żadna bajka z czasów kiedy wychodził komiks (lata 70-80) nie śliniła się do widzów, odwrotnie, podnosiła im poziom.
Awatar użytkownika
tommyF

tommyF Pią Lut 05, 2021 12:46 pm

Proszę, jak już macie pytać jakichś ekspertów filmowych, to jest cała masa bardziej kompetentnych osób od pana Stelmacha...
Awatar użytkownika
eh

eh Pią Lut 05, 2021 12:56 pm

lepiej skompletować wszystkie komiksy Kajko i Kokosz oraz Kajtek i Koko jeśli ktoś jeszcze nie ma niż to oglądać...
Awatar użytkownika
kubacki

kubacki Pią Lut 05, 2021 1:52 pm

Uwielbiałem KK, miałem sporo ich komiksów do czasu.... odkrycia pierwowzoru: Asterix i Obelix 😉 wtedy miłość mi przeszła. To tak jak niesłusznie podejrzewasz zdradę swojej dziewczyny z najbliższym przyjacielem - niby można dalej żyć, ale niesmak pozostał 😉
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pią Lut 05, 2021 2:29 pm

"kubacki" napisał(a): Uwielbiałem KK, miałem sporo ich komiksów do czasu.... odkrycia pierwowzoru: Asterix i Obelix 😉 wtedy miłość mi przeszła. To tak jak niesłusznie podejrzewasz zdradę swojej dziewczyny z najbliższym przyjacielem - niby można dalej żyć, ale niesmak pozostał 😉

Może jednak zacząć od "pierwowzoru" czyli Kajtka i Koka. Gratuluje gustu i skoro tak to polecam pozostanie przy prymitywizmie Asterixa.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pią Lut 05, 2021 2:30 pm

"hehe" napisał(a):
"kubacki" napisał(a): Uwielbiałem KK, miałem sporo ich komiksów do czasu.... odkrycia pierwowzoru: Asterix i Obelix 😉 wtedy miłość mi przeszła. To tak jak niesłusznie podejrzewasz zdradę swojej dziewczyny z najbliższym przyjacielem - niby można dalej żyć, ale niesmak pozostał 😉

Może jednak zacząć od "pierwowzoru" czyli Kajtka i Koka. Gratuluje gustu i skoro tak to polecam pozostanie przy prymitywizmie Asterixa.

ewentualnie można się przerzucić na tę animację, która juz widać prezentuje asterixowy poziom.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 10 gości