WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kamil Składowski

Kamila Biedrzycka-Osica: Rzecznik rządu nie może uciekać przed dziennikarzami. Brak reakcji w trudnych sytuacjach pogłębia kryzys

Kamil Składowski Wto Sty 27, 2015 1:16 pm

Biedrzycka wielki medialny ekspert. Oprócz urody, która jak widzimy na załączonym obrazku, kilka lat temu już przeminęła, niczego sobą nie prezentuje. Arogancka, łasa pochlebstw. Idź ty pracować na jakieś stanowisko, gdzie będziesz musiała reagować na bieżaco, i wykonywać nierutynowe obowiązku zobaczymy jak się sprawdzisz. Póki co niczego w tej pracy dokonałaś poza małżeństwem z dobrym radiowcem.
Awatar użytkownika
ja

Re: Kamila Biedrzycka-Osica: Rzecznik rządu nie może uciekać przed dziennikarzami. Brak reakcji w trudnych sytuacjach pogłębia kryzys

ja Wto Sty 27, 2015 1:35 pm

Ej K.SklDOWSKI(RACZEJ SKLADOWSKA)....JAKI TY ZALOSNY JESTES....I NIESZCZESLIWY...WSPOLCZUJE...
Awatar użytkownika
Edzio

Re: Kamila Biedrzycka-Osica: Rzecznik rządu nie może uciekać przed dziennikarzami. Brak reakcji w trudnych sytuacjach pogłębia kryzys

Edzio Wto Sty 27, 2015 2:03 pm

Super dziennikarka. Bardzo kompetentna i skromna. Nie wiem co kolega powyżej wziął, ale powinien odstawić....:D Pozdro!
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Wto Sty 27, 2015 4:11 pm

Ciesiołkiewicz był rzecznikiem Kazia M., nie jest to najlepsza rekomendacja. Ale poza tym KB-O ma rację.
Awatar użytkownika
zyzol

zyzol Wto Sty 27, 2015 4:51 pm

Kamilko a za co Cię wyrzucili z TVN 24? Może dlatego że byłaś słabiutka ...
Awatar użytkownika
z wiertniczej

z wiertniczej Wto Sty 27, 2015 10:00 pm

jak to, nie wiesz?...byla zbyt profesjonalna, na ten badziew....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 6 gości