WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
trans

Kampania “Jestem Kobietą” ocenzurowana przez TVP. "Chcieliśmy zmienić dyskurs społeczny, w znacznym stopniu uprzedmiatawiający kobiety"

trans Pią Lis 12, 2021 8:46 am

Karta feministyczna jest już słaba. Dajcie spokój!
Awatar użytkownika
Ag

Re: Kampania “Jestem Kobietą” ocenzurowana przez TVP. "Chcieliśmy zmienić dyskurs społeczny, w znacznym stopniu uprzedmiatawiający kobiety"

Ag Pią Lis 12, 2021 9:40 am

Mega fajna reklama. Dobrze, ze tvp podbija jej zasięgi👍
Awatar użytkownika
Gimi

Re: Kampania “Jestem Kobietą” ocenzurowana przez TVP. "Chcieliśmy zmienić dyskurs społeczny, w znacznym stopniu uprzedmiatawiający kobiety"

Gimi Pią Lis 12, 2021 11:54 am

Przestańcie nachalnie naskakiwać na ludzi ze swoimi ideologiami. Cholerni kramiarze biżuterią.
Awatar użytkownika
Corozon

Corozon Pią Lis 12, 2021 12:14 pm

Uwielbiam jak do zwykłej pasztetowej reklamy doprawiane są wywody socjotechniczne i wszelkiego rodzaju ideologie. Pamiętajcie ludzie i ludziska że zawsze chodzi o pokój na świecie i ratowanie planety, a to tylko reklama biżuterii. Cyrk na kółkach.
Awatar użytkownika
John Botswano

John Botswano Pią Lis 12, 2021 12:27 pm

Kiedy jesteście tak silnymi i niezależnymi osobami, że aż płaczecie z powodu dostania bana w TVP.
Awatar użytkownika
Marcel

Marcel Pią Lis 12, 2021 12:36 pm

Uwielbiam to zakłamanie TVP - każde życie jest dla nas ważne - pod warunkiem, że to Polak katolik, a nie LGBT i broń Boże Niemiec. Tradycja jest ważna, ale przysięgę przed Bogiem można odwołać po 23 latach małżenstwa z trójką dzieci. Wszyscy ludzie są równi - ale niektórzy są równiejsi
Awatar użytkownika
Kazimierz

Kazimierz Pią Lis 12, 2021 12:38 pm

Orwell każdego dnia - a ludzie już nic nie widzą… idą jak po sznurku… za 10 lat będziemy się obrzucać winą za kolejny rozbiór, nie widząc kto do niego prowadzi od 6 lat
Awatar użytkownika
polo

polo Pią Lis 12, 2021 1:11 pm

Pochylcie sie jeszcze nad problemami Murzynow w PL ... ach czekaj, nie kazda kalka z USA/EuZach ma sens w PL. Przeciez w PL kobiety maja najmniejszy payment gap i najwiekszy udzial w rynku pracy, zaraz za Skandynawia -- tworzycie problemy na sile.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pią Lis 12, 2021 8:15 pm

Tymczasem wchodzę sobie wczoraj na TVP vod a tam film Supernova o starszych gejach, nie brakuje mocniejszych scen intymnych niż w tej reklamie.
Awatar użytkownika
Wrree

Wrree Sob Lis 13, 2021 1:51 am

"Kampania "Jestem kobietą" notuje coraz większe zasięgi" - są na to jakieś liczby/statystyki, czy zwykła komunistyczna agitka w stylu "wyrobiliśmy 300% normy"
Awatar użytkownika
haha

haha Sob Lis 13, 2021 2:11 pm

dziwnym trafem komentarz filtrowane i łapka w dol zablokowana :) haha ekstra sukces komercyjny od 500 spijających sobie z dzióbków :) Chętnie zapoznam się z tym co zostało usunięte.
Awatar użytkownika
trele

trele Pią Lis 19, 2021 3:33 am

Ta reklama sprzedaje biżuterię i w tym celu cynicznie rozgrywa niektóre tematy czy dramaty. Pokazywanie w reklamie kobiety idącej w bieliżnie przez miasto naprawdę nie zmienia "dyskursu" ;-D
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Nie Gru 12, 2021 6:39 pm

Okropna reklama
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości