WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
:)

Kampania Shopee przybiera na sile. Kiedyś w spocie tańczył nawet Cristiano Ronaldo (wideo)

:) Nie Kwi 24, 2022 11:50 am

shitee
Awatar użytkownika
Bambino

Re: Kampania Shopee przybiera na sile. Kiedyś w spocie tańczył nawet Cristiano Ronaldo (wideo)

Bambino Nie Kwi 24, 2022 12:49 pm

Takiego ładunku głupoty i brzydoty nie widziałem od czau ostatnieczo przemówienia jarkacza.
Awatar użytkownika
widz

Re: Kampania Shopee przybiera na sile. Kiedyś w spocie tańczył nawet Cristiano Ronaldo (wideo)

widz Nie Kwi 24, 2022 1:21 pm

Mają szansę przebić "Włączamy niskie ceny" Media Expert.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Nie Kwi 24, 2022 2:18 pm

U mnie w telefonie jest mimo nowego telefonu , ale nie instalowałem , samo się to zrobiło. A jak teraz leci reklama najgorsza jakiego świat nie widział to będę musiał odinstalować. Ta reklama przebiła chomiki z Media Expert i chomiki już mogą być wygnane z tytułu najgorszej reklamy. Ronaldo jeszcze i ty reklamujesz reklamę co doprowadza spokojnego człowieka do krwawicy ???
Awatar użytkownika
Amman

Amman Nie Kwi 24, 2022 7:31 pm

Straszne
Awatar użytkownika
Misiek

Misiek Nie Kwi 24, 2022 8:57 pm

Niby prosty tekst na zamówienie... ale kilka błędów az w oczy razi...
Awatar użytkownika
DW

DW Nie Kwi 24, 2022 9:40 pm

Dno
Awatar użytkownika
rio

rio Nie Kwi 24, 2022 11:31 pm

Aż weszłam by to sprawdzić , wiekszość oferty to chiński badziew
Awatar użytkownika
Anka

Anka Pon Kwi 25, 2022 5:04 pm

Dopiero dzis obejrzalem, jak przeczytalem, ze ta reklama dziala ludziom na nerwy i ponoc jest wszedzie, nie ogladanie tv ma jednak swoje plusy
Awatar użytkownika
Beata Szala

Beata Szala Pon Kwi 25, 2022 11:03 pm

Zakupiłam sandaly, to, że chiński, jak to mówią, badziew, zobaczyłam na własne oczy, jak odebrałam paczkę, za 160 zł. Odesłałam ją i miałam nadzieję, że Shopee zgodnie z gwarancja, zwróci pieniądze. Zrobili wszystko, żebym została oszukana przez sprzedawcę, i czuje się oszukana przez Shopee, gdyż gwarancji nie dotrzymali. Przestrzegam Was przed zakupami z Shopee.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości