WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Media Expert

Kampania #SzczepimySię ma duże zasięgi i potężny budżet, ale pozostaje pustym apelem

Media Expert Sob Lip 17, 2021 1:02 pm

Bezczelna i wyjątkowo natarczywa kryptoreklama wyrobu paramedycznego. Kto by traktował poważnie płatnych naganiaczy?
Awatar użytkownika
Media Expert

Re: Kampania #SzczepimySię ma duże zasięgi i potężny budżet, ale pozostaje pustym apelem

Media Expert Sob Lip 17, 2021 1:11 pm

Fajny artykuł. Wszyscy twierdzą, ze trzeba szczepić. Na szczęście połowa społeczeństwa ma całkiem inne zdanie i akurat bardzo trafnie napisano w artykule - do tych ludzi sanitaryści nie mają żadnego dotarcia i żadnego wpływu, mimo próśb, zastraszania i szantażu od roku. Sanitarystom zostaje już tylko przemoc.
Awatar użytkownika
Testimonial ....

Re: Kampania #SzczepimySię ma duże zasięgi i potężny budżet, ale pozostaje pustym apelem

Testimonial .... Sob Lip 17, 2021 2:26 pm

ech, ale ja ze starych czasów jestem. Testimonial. PS A tak w ogóle, to filologiem angielskim jestem - taki mój przed Państwem testimonial.
Awatar użytkownika
….

…. Sob Lip 17, 2021 3:13 pm

Nie chcesz się szczepić to siedź w domu. Masz e commerce, tv i nie musisz wychodzić. Mieszkasz na wiosce to na co Ci wychodzić? A Ci którzy chcą podróżować, chodzić do kina, klubów, koncerty, festiwale, galerii handlowych i targi się zaszczepia bo wejście bedzie na certyfikat. I to jest właśnie prawo wyboru. I to jest wolność wyboru. Coś za coś.
Awatar użytkownika
Ja tylko pytam

Ja tylko pytam Sob Lip 17, 2021 4:47 pm

Izrael który chwalił się jakoby pierwszy miał zaszczepionych 100% obywateli, oznajmił iż wzrasta ponownie poziom zachorowań. Więc jaka jest pra da że szczepieniami? ps. jedna z olimpijek mimo zaszczepienia ma wirusa, no i nocy z olimpiady.
Awatar użytkownika
śmiesznie

śmiesznie Sob Lip 17, 2021 6:50 pm

Autorzy kampanii popełnili błąd a artykułowi recenzenci też nie mają pomysłu na skuteczną promocję szczepień. Bo nie można poważnie odnosić się do tego, że zachęciliby do szczepień hierarchowie kościoła, politycy czy Dagmara.... śmiech! Widzicie ten rechot. Albo jakoby osoby świadczące... znowu śmiech! W komentarzach pojawia się, że pozostaje przemoc ze strony rządu na którą odpowiedzią będzie przemoc. Trzeba pochwalić skuteczność w zniechęcaniu do zaszczepienia się przypremiorowych ekspertów! Na sam ich widok w mediach ludzie utrwalają swoje przekonanie żeby się nie szczepić a na ich głos mają wrażenie trafienia do czeluści....!
Awatar użytkownika
Eldo na wolno, masz przed sobą myśl jak koprobo

Eldo na wolno, masz przed sobą myśl jak koprobo Sob Lip 17, 2021 7:56 pm

Ja tylko pytam. Nie piszesz całej prawdy. Izrael nigdy nie miał zaszczepionych 100% obywateli ale takim przeciwnikom szczepień jak ty prawda nie przeszkadza w pisaniu rzeczy.
Awatar użytkownika

Eldo na wolno, masz przed sobą myśl jak koprobo Sob Lip 17, 2021 7:58 pm

Wzrost wynika z otwarcia się na przyjmowanie turystów - masowe wizyty turystów którzy przywieźli nowy wariant, który zaraża głównie niezaszczepionych
Awatar użytkownika

Eldo na wolno, masz przed sobą myśl jak koprobo Sob Lip 17, 2021 7:58 pm

jest wykrywalny wśród niektórych zaszczepionych ale nie sieje takiego popłochu. Jaki jest efekt w Izraelu powrotu zakażeń, który można znaleźć w przekazach? Nie zaszczepieni postanowili się szczepić bo uwierzyli że to działa. Jaki jest efekt w Polsce? Izrael jako koronny przykład tego że bez sensu jest się szczepić. Dziękuje, kurtyna. Piłsudski miał rację
Awatar użytkownika
!

! Sob Lip 17, 2021 8:02 pm

Tak oto PiS nabija kabzy celebrytów. Aktorzyna Musiał tylko czeka na takie okazje!
Awatar użytkownika
Tercet milonga

Tercet milonga Sob Lip 17, 2021 8:18 pm

Używając - prostej bo prostej - metody wyszukiwania Google wychodzi jak byk, że Izrael zaszczepił 57,7% obywateli. Jak czytelnikowi wyszło 100% pytam??? Proszę mnie minusować bo jako jedyny nie pisze nieprawdy.
Awatar użytkownika
Ferdek Kiepski

Ferdek Kiepski Sob Lip 17, 2021 9:26 pm

Izrael nigdy nie chwalił się wyszczepieniem 100% obywateli. Widzę że antyszczepionkowcy mają swój alternatywny płaski świat
Awatar użytkownika
Olo

Olo Sob Lip 17, 2021 11:15 pm

Szczepienia = Cały czas jest to eksperyment medyczny na ludziach!!

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-16/ ... ntem-delta
Awatar użytkownika
Olo

Olo Sob Lip 17, 2021 11:31 pm

Awatar użytkownika
Inteligentni się nie szczepią

Inteligentni się nie szczepią Nie Lip 18, 2021 1:19 am

nie szczepimy się bo mamy rozum.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 9 gości