[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Kanał dla kobiet TLC zastąpi Discovery Travel&Living

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PR

Kanał dla kobiet TLC zastąpi Discovery Travel&Living

PR Pon Wrz 13, 2010 6:34 am

To spierniczą totalnie fajny kanał. Szkoda, gdyż powastanie nieznośna papka tylko dla głupków
Awatar użytkownika
ogladacz

Re: Kanał dla kobiet TLC zastąpi Discovery Travel&Living

ogladacz Pon Wrz 13, 2010 8:28 am

nie wiem. akurat wsrod znajomych i to nie tylko plci zenskiej travel&living jest najpopularniejszy z calej paczki discovery wiec troche nie rozumiem, ale to moze tylko moje subiektywne odczucie?
Awatar użytkownika
Rutek
bardzo chętnie dyskutujący

Rutek Pon Wrz 13, 2010 10:55 am

Najpierw zamieniają Discovery World na Hallmark, a teraz zabierają Travel & Living :!: A kiedyś Multimedia tak się chwaliła wszystkimi kanałami Discovery, teraz to guzik prawda. Analog idzie w zapomnienie.
Awatar użytkownika
zupa grzybowa

zupa grzybowa Pon Wrz 13, 2010 1:53 pm

No to koniec oglądania. Zwolennicy Ciąży z zaskoczenia i Rodzina 2+8 triumfują. Czekam na program Rodzina 2+22.
Awatar użytkownika
anasz

anasz Pon Wrz 13, 2010 5:29 pm

ten cholerny aster ma tylko dwa kanały discovery!!!!!!! i ma w dupie uwagi odbiorców, a inny sygnał do mnie nie dochodzi : (((
Awatar użytkownika
Membroza

Membroza Wto Wrz 21, 2010 11:02 pm

Bez sensu. Najlepsze kanały zmieniają się w jakieś beznadziejne. Czy TVN Style nie jest wystarczająco 'dla kobiet'? : /
Awatar użytkownika
Doti

Doti Pią Wrz 24, 2010 3:17 pm

Najbardziej lubie na Discovery travel&living "wielki swiat malych ludzi" i zastanawiam sie czy na TLC bedza jego dalsze odcinki, wie moze ktos?
bo nigdzie o tym nie pisze :(
Awatar użytkownika
Zawiedziona.

Zawiedziona. Nie Wrz 26, 2010 10:58 am

no nie, a dlaczego nie ma "Miami Ink"?
Awatar użytkownika
zxc

zxc Nie Wrz 26, 2010 8:45 pm

LA Ink nie będzie?!!!!
Awatar użytkownika
; /

; / Pon Wrz 27, 2010 4:55 pm

no niee ;./
koniec z moimi ulubionymi programami : "litle people big world" , "miami ink" , " a haunting", "duchy zmarłych lokatorów" ...
to wszystko schodzi na dziady !
Awatar użytkownika
rjs

rjs Wto Wrz 28, 2010 11:05 am

Od dłuższego czasu przestałem oglądać kanały discovery poza Animal Planet, który też podobnie jak pozostałe kanały przekształcił się w discovery-Mango czyli same reklamy przeplatane głównie powtórkami. Przerzuciłem się ma National Geographic w jego różnych odmianach, Viasaty i francuski Planet są o dwie klasy wyżej.
Awatar użytkownika
sara

sara Czw Wrz 30, 2010 7:25 pm

Szkoda,że o 15:30 nie będzie już Miami Ink,bo o 20:00 nie będe mogła oglądać.Mogłibyście zostawić ten program o tej godzinie albo na jakąś inną przenieść,np na 14:00 itp:(Tak to jest wszystko ok.
Awatar użytkownika
Zażenowany.

Zażenowany. Pią Paź 01, 2010 8:56 am

Po zmianie nazwy dlaczego przerwano serial pt. Wielki świat małych ludzi , może ktoś mi odpowie na moje zapytanie.
Awatar użytkownika
Dori

Dori Wto Paź 05, 2010 4:49 pm

Ja też najbardziej lubiłam oglądać Wielki świat , małych ludzi i w związku z tym że pd 1 pażdziernika nie ma tego serialu chyba wogóle nie będę oglądać tego kanału. Ten serial był zajebis...
Awatar użytkownika
Wiesiek

Wiesiek Pią Paź 08, 2010 4:48 pm

A mnie się kanał podoba. Obejrzałem już na nim m.in. program o nieudanych operacjach plastycznych oraz o wstydliwych chorobach. Nauczyłem się więcej niż przy oglądaniu innego badziewia! A na brak programów podróżniczych nie narzekam, gdyż został jeszcze brytyjski Travel - dużo lepszy od Discovery!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości